SSK Sorgulama

SSK Sorgulama ekranında SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, SSK Gün Sorgulama, SSK Maaş Sorgulama, E-Devlet SSK Sorgulama ve SSK Emekli Maaşı Sorgulama yapabilirsiniz. SSK Sorgulama yapmak için aşağıda SSK'nın resmi şifresiz ssk sorgulama ekranını da kullanabilirsiniz. Şifresiz SSK işlemlerinizi e-SGM hizmet sorgulama sayfasından da yapabiilirsiz; Şifresiz SSK Sorgulama.

TC kimlik no ile şifresiz SSK Sorgulama Nasıl Yapılır ?

SSK Sorgulama
SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, SSK Sorgulama uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.

SSK Sorgulama işlemlerini aşağıdaki e-SGM ekranına tıkladıktan sonra e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra "4A Hizmetleri" başlığı altındaki 4A Hizmet Dökümü linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.e-Devlet Şifresi ile SSK Sorgulama Nasıl Yapılır ? (Video Anlatım)

Karışık E-Devlet ekranlarında ssk sorgulama işleminizi nasıl yapacağızı adım adım anlatacağız. SSK Sorgulama linkine tıkladıktan sonra açılan E-Devlet Sorgulama ekranında TC Kimlik No ve e-Devlet Şifresi'yle e-devlet sistemine giriş yapınız. TC Kimlik No ve e-devlet şifreninizle sisteme ilk girişinizin hemen sonrasında sistem e-devlet şifrenizi değiştirmenizi isteyecek. Yeni E-devlet Şifreniz onaylandıktan sonra e-Devlet Kapısı'ndan içeriği girdiğinizde SSK Sorgulama uygulamaları 4 A Hizmet Dökümü başlığı altında toplanmıştır. SSK Sorgulama hizmetlerini e-devlet içinde kısa yoldan yapmak için SSK Sorgulama linkini takip ederek de SSK Sorgulama yapabilirsiniz.

Emekli Olma Şartları

Bir kişinin emekli olabilmesi için 3 emekli olma şartlarını doldurması gerekir; 1. Çalışma Yılı (Sigortalılık Süresi) 2. Yaş, 3. Sigorta Primi ((Sigortanın ilk başlangıç tarihinden itibaren doldurması gereken prim gün sayısı kadar yılı tamamlamak.)
Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

SSK Sorgulama sayfasında Sosyal Sigortalar Kurumu ve yeniden yapılandırılan Sosyal Güvenlik Sistemi ve Sorgulama işlemleri hakkında özet bilgileri de incelyebilirsiniz. SGK İl Müdürlüklerine, Devlet, SSK Hastanleri ve Online randevu sistemlerine erişim için de bu ekranları kullanabilirsiniz. SSK Sorgulama sistemin hakkında sık sorulan sorular ve yanıtlarına görüntülü video sunumuyla aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

e-Devlet Şifresi ile SSK Sorgulama

Kişilerin bilgilerinin sadece ilgili kişiler tarafında görülebilmesi, bilgilerin güvenliği ve tek merkezden kontrolü kapsamında SSK Sorgulama işlemlerini aynı zamanda e-devlet üzerinden yapılabilmekte. Bulunduğunuz yere en yakın PTT şubesine üzerinde TC Kimlik No olan kimliğinizle şahsen başvurarark 2 TL karşılığında e-devlet şifrenizi alıyorsunuz. e-Devlet şifresini kaybederseniz yenilemek için her seferinda 4 TL PTT'ye şifre ücreti ödüyorsunuz. e Devlet şifresiyle ssk primlerinizi öğrenmek isterseniz SSK Sorgulama linkine tıklayınız.

E-Devlet üzerinden yapabileceğiniz SSK Sorgulama hizmetlerinden bazıları sırasıyla;

SSK Hizmet Dökümü

SSK Hizmet Dökümü sayfasında tc kimlik numaranız ve E-Devlet Şifrenizle bugüne kadar ödenen SSK Prim'lerinizi ay, yıl ve genel toplam ssk sigorta tutar ve hizmet dökümünüzü sorgulayabilirsiniz. SSK Hizmet Dökümü için;

SSK Prim Sorgulama

SSK Prim Sorgulama ekranında TC Kimlik No ve E-Devlet Şiresiyle SSK Hizmet Dökümü, SSK Sorgulama ve SSK Gün Sorgulama yapabilirsiniz. Bu sayfada son zamanlarda sürekli sorunlar yaşanılan SSK Prim Sorgulama'yı nasıl yapacağınız bilgisini ve ilgili linkleri bulabilirsiniz. SSK Prim Sorgulama işlemlerimizi bu linke tıklayarak yapabiliriz.

SSK Sorgulama TC Kimlik No ile

SSK Sorgulama işleminizi TC Kimlik No ve E-Devlet Şifrenizi girerek SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, Sigorta Sorgulama, SSK Gün Sorgulama Hizmet Dökümü detaylarını alabilirsiniz. SSK Sorgulama TC Kimlik No ile işlemlerini yapmak için.

e-Devlet SSK Sorgulama

E-Devlet üzerinde SSK Sorgulama işlemlerinizi yapmabilmek için nüfus cüzdanınız üzerinde size ait kimlik no ve e-devlet şifresi ile e-devlet sorgulama sistemine giriş yapmalısınız. E-Devlet SSK Sorgulama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

SGK Sorgulama

SGK Sorgulama işlemler sayfasında SGK Prim Sorgulama, SGK Hizmet Dökümü, SGK Gün Sorgulama, SGK Maaş Sorgulama ve diğer tüm SGK sorgulamaları listesini görebilmek için SGK Sorgulama linkine tıklayınız.

SSK

Bağkur Sorgulama sayfasında Bağkur Borç Sorgulama, Bağkur Hizmet Dökümü, Bağkur No Sorgulama, Bağkur Borç Durumu, Sigortalı Borç Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. Bağkur Sorgulama için.

Sigorta Sorgulama

Sigorta Sorgulama işlemi için E-Devlet websitesinde TC Kimlik No ve PTT'den alacağınız E-Devlet Şifresiyle Sigorta Prim Sorgulama, Sigorta Hizmet Dökümü, kaç yaşında sigortadan emekli olabileceğiniz ve Sigortalı Hizmet Dökümü detaylarına ulaşabilirsiniz. Sigorta Sorgulama'sı için.

Emekli Maaşı Sorgulama

SSK Emekli Maaşı Sorgulamalarınızı da e-devlet üzerinden e-devlet şifrenizle yapabilir, ssk emekli maaşınızı, ne kadar maaş alacağınızı, ssk maaş sorgulama, emekli maaşı aylık artış oranlarını öğrenebilirsiniz. Emekli Maaşı Sorgulama için.

SSK Maaş Sorgulama

SSK Maaş Sorgulama ekranında TC Kimlik No ve E-Devlet şifrenizle Emekli Maaşı Sorgulama, ne zaman emekli olabilirim ve değişen SSK maaşınızı sorgulayabilirsiniz. SSK Maaş Sorgulama'sı yapabilmek için.

SSK Gün Sorgulama

SSK Gün Sorgulama'larınızı da SSK Gün Sorgulama sayfasında TC Kimlik numaranızla ve E-Devlet Şifrenizle SSK Gün Dökümü alabilir, SSK Gün Sayınızı öğrenebilir, SK Prim Gün Sayısını sorgulayabilirsiniz. SSK Gün Sorgulama'sı için.

TC Kimlik No ile SSK Hizmet Dökümü

SSK Hizmet Dökümü işleminizi tc kimlik no ile yapabilmek için size en yakın PTT şubesinden e-devlet şifresi almalısınız. SSK Hizmet Dökümü TC Kimlik No ile yapabilmek için;

TC Kimlik No Sorgulama

TC Kimlik No Sorgulama ile TC Kimlik Numaranazı öğrenebilir ya da var olan TC Kimlik Numaranızı doğrulatabilirsiniz. TC Kimlik Numarası : Onbir (11) haneden oluşan, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından TC Vatandaşlarına verilmiş tek bir sayıdır. TC Kimlik No Sorgulama için.

SSK Hastaneleri

SSK Hastaneleri sayfasında İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirler dahil Türkiye'de faaliyet gösteren tüm SSK Hastanelerinin listesini illere göre bulabilirsiniz. SSK Hastaneleri için.

SGK İl Müdürlükleri

SGK İl Müdürlükleri listesi sayfasında tüm şehirlerdeki SGK (SSK) Müdürlükleri'nin adresini, telefon numarasını, faks, email bilgilerini, harita konumlarını sorgulayabilirsiniz. Bu linkten SGK İl Müdürlükleri tüm listesine ulaşabilir, listeden ilgili SSK Müdürlüğü linkine tıklayınız. İstanbul SGK İl Müdürlüğü için.

SSK Sicil No Sorgulama

SSK Sicil No Sorgulama yapabilmek için TC Kimlik No'nuzu girmeli ve SSK Tescil Kaydı, SSK Sicil Numarası sorgulaması gibi işlemleri yapabilirsiniz. SSK Sicil No Sorgulama

SSK Hastaneleri

SSK Hastaneleri sayfasında İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana gibi Türkiye'deki tüm illerdeki SSK Hastaneleri listesini il il, açık adres, telefon, fax gibi iletişim bilgilerine erişebilirsiniz. SSK Hastaneleri için.

Özel ve Devlet Hastaneleri Online Randevu

Özel ve devlet hastanelerin'den internet üzerinden online randevu sistemlerine ulaşma için. Online Randevu

SSK Emeklilik Şartları

Yeni Sosyal Güvenlik yasası herşeyi değiştiriyor. Yeni Sosyal Güvenlik yasasında nasıl etkileneceğiz, yeni SSK yasasındaki yenilikler! Emeklilik Şartları hakkında.
Şifresiz ssk sorgulama yapmak için

1. adımda TC Kimlik No, nüfusa kayıtlı il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodunu giriniz.
2. adımda gelen ekranda 3. sırada listelenen "Hizmet Dökümü" linkine tıklayın.
3. adımda SSK'lı iseniz "4 A Hizmet Dökümü" bağkur'lu iseniz "4 B Hizmet Dökümü" seçiniz.
4. adımda gelen ekranda sigortalı hizmet dökümü detayını bulacaksınız. SSK Sicil No, ödenen prim gün sayısı, iş yeri no, il, şube, dönem, işe giriş tarihi, kazanç ve işten çıkış tarihi bilgileri görüntülenecek.

Şifresiz SSK prim sorgulama ekranında ayrıca tescil kaydı tesbiti, emekli aylık bilgisi, işgöremezlik ödeme, sağlık provizyon sorgulama, GSS tescil sorgulama ve 4C İsteğe Bağlı bilgilerini sorgulayabilirsiniz.

SSK gün sorgulamalarınızı anlatan ekran görselleri için şifresiz ssk sorgulama ekranları.

SSK Ne Zaman Emekli Olacağım ?


Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"SSK Sorgulama" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

Youtube Facebook Twitter Google+ LinkedIn Vimeo Dailymotion Pinterest Tumblr Addthis

Etiketler : ssk sorgulama, şifresiz ssk sorgulama, e devlet ssk sorgulama, 4a hizmet dökümü, tc ile ssk sorgulama, ssk sorgulama tc, ssk sorgulama tc ile, tc ssk sorgulama, tc kimlik ile ssk sorgulama, ssk tc sorgulama, ssk sorgulama tc no ile, ssk sorgulama tc ile sorgula, ssk sorgulama tc kimlik, ssk sorgulama e devlet şifresi ile, ssk sorgulama tc kimlik nosuyla