Emekli Sandığı Hizmet Dökümü

Emekli Sandığı Hizmet Dökümü ekranında E-Devlet Şifresi ile Emekli Sandığı Sorgulama, Emekli Sandığı Maaş Sorgulama, Emekli Sandığı Hizmet Dökümü, evrak takibi ve emekli maaşı sorgulama yapabilirsiniz. Emekli Sandığı Hizmet Dökümü almak için.

TC Kimlik No ile Şifresiz Emekli Maaşı Sorgulama Nasıl Yapılır ?

SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, Emekli Maaşı uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.

Emekli Maaşı Sorgulama işlemlerini aşağıdaki e-SGM ekranına tıkladıktan sonra e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra "4C Hizmetleri" başlığı altındaki 4C Emekli Aylık Bilgisi linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Emekli Maaşı Sorgulama

SSK Sorgulama Sistemi 1 Kasım 2010 tarihi itibariyle tamamen değişti. E-Devlet Sorgulama'ları için açılan ekranda TC Kimlik No ve size en yakın PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yapınız. e-devlet sisteminde Emekli Sandığı Hizmet Dökümü Sorgulama işleminin karşılığı 4 A Emekli Ödeme Bilgileri, hizmet dökümü için tıklayınız.

E-Devlet Şifresi Nasıl Alınır?

E-Devlet Sifresi'ni en yakın PTT Şubesine TC Kimlik Numarası olan Nüfus Cüzdanı ya da Ehliyet benzeri kimliğinizle başvurabilir ve 1 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. E-Devlet Sifresi hakkında daha fazla bilgi için.


"Emekli Maaşı Sorgulama" Yorumlar ve Sorular

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"SSK" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

WhatsApp Facebook Twitter Google+ LinkedIn Digg Pinterest Addthis