E-Devlet SGK Sorgulama

E-Devlet SGK Sorgulama ekranında e-Devlet Şifresi ile SGK Sorgulama, SGK Hizmet Dökümü, SGK Prim Sorgulama ve diğer E Devlet SGK Sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. E-Devlet SGK Sorgulama işlemleri için.
SGK Sorgulama işlemleri de e-devlet sorgulama sistemine dahil edildi. Tüm e devlet bağkur sorgulama, e devlet ssk sorgulama, e-devlet emekli sandığı sorgulama, e-devlet araç sorgulama işlemleri tek bir merkezden tc kimlik no ve e-devlet şifresiyle sorgulanmaya başladı.

E-devlet Kapısı'nda ilk girdiğinizde e-devlet şifrenizi değiştirmeniz isteniyor. Sonrasında sisteme girdiğiniz de Sorgulama grup ve başlıklarından isteğiniz sorgulamalara ulaşabileceğiniz gibi e-devlet siteiçi aramayı da kullanabilirsiniz. Yazının devamında değişen kamu sorgulama sistemleri ve hangi sorgulama işlemlerini e-devlet üzerinden yapabileceğinizi anlatıyoruz.

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"e Devlet" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

WhatsApp Facebook Twitter Google+ LinkedIn Digg Pinterest Addthis

Sayfa Etiketleri : e devlet, e-devlet, edevlet, e-sgm, sgk sorgulama, e devlet sorgulama, e devlet sgk sorgulama, e devlet sgk hizmet dökümü, turkiye.gov.tr, e devlet şifresi, e devlet kapısı, ptt sorgulama