Emekli Sandığı Maaş Sorgulama

Emekli Sandığı Maaş Sorgulama ekranında E Devlet Şifresi ile Emekli Sandığı Sorgulama, Emekli Sandığı Maaş Sorgulama, Emekli Sandığı Hizmet Dökümü ve evrak takibi yapabilirsiniz. Emekli Sandığı Maaş Sorgulama için.

SGK Emekli Maaşı Sorgulama Ekranı

SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, Emekli Maaşı uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.

Emekli Maaşı Sorgulama işlemlerini aşağıdaki e-SGM ekranına tıkladıktan sonra e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra "4C Hizmetleri" başlığı altındaki 4C Emekli Aylık Bilgisi linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

E-Devlet ekranında TC Kimlik No ve size en yakın PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yapınız. e-devlet sisteminde Emekli Sandığı Maaş Sorgulama işleminin karşılığı 4 A Emekli Ödeme Bilgileri, hizmet dökümü için tıklayınız.

Emekli Maaşı Sorgulama

Emekli Sandığı Aylık Yıllık Maaş Tutarı ile Emekli Sicili, Karne No ya da Kart Seri No bilgilerden birini girdikten sonra Tamam butonuna tıklayarak sorgulama yapabilirsiniz. Emekli Sandığı Genel Müdürlüğü 5434 sayılı kanunla, kamu kesiminde çalışan memurlarla askeri personelin emekliliklerinde ve maluliyetlerinde kendilerinin, ölümleri halinde ise dul ve yetimlerinin sosyal güvenliklerini sağlamak amaçlanmıştır. SSK Sorgulama Sistemi 1 Kasım 2010 tarihi itibariyle tamamen değişti. E-Devlet Sorgulama'ları için açılan ekranda TC Kimlik No ve PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yapınız. Emekli Sandığı Aylık Yıllık Maaş Tutarı Sorgulama işlemi için tıklayınız.

E-Devlet Şifresi Nasıl Alınır?

E-Devlet Sifresi'ni en yakın PTT Şubesine TC Kimlik Numarası olan Nüfus Cüzdanı ya da Ehliyet benzeri kimliğinizle başvurabilir ve 1 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Eski Emekli Sandığı Sorgulama Sisteminde Emekli Sandığı Aylık Yıllık Maaş Tutarı Sorgulama

Önceki Emekli Sandığı Sorgulama sisteminde Emekli Sandığı Aylık Yıllık Maaş Tutarı Sorgulama işleminizi lütfen bu linke tıklayarak sorgulayınız.


e-Devlet Şifresi İle Emekli Maaşı Sorgulama

1. Adım : Şifresiz Emekli Maaşı Sorgulama almak için TC Kimlik No, nüfusa kayıtlı il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodu'nu girin.
2. Adım : Gelen ekranda 3. sırada listelenen "Hizmet Dökümü" linkine tıklayın.
3. Adım : SSK'lı iseniz "4 A Hizmet Dökümü" Bağkur'lu iseniz "4 B Hizmet Dökümü" seçiniz.
4. Adım : Gelen ekranda sigortalı hizmet dökümü detayını bulacaksınız. SSK Sicil No, ödenen prim gün sayısı, iş yeri no, il, şube, dönem, işe giriş tarihi, kazanç ve işten çıkış tarihi bilgileri görüntülenecek.

Şifresiz Emekli Maaş Sorgulama ekranında ayrıca tescil kaydı tesbiti, emekli aylık bilgisi, işgöremezlik ödeme, sağlık provizyon sorgulama, GSS tescil sorgulama ve 4C İsteğe Bağlı bilgilerini sorgulayabilirsiniz. SGK şifresiz emekli maaşı ekran göreselleri için şifresiz emekli maaş sorgulama linkine tıklayın.

"Emekli Maaşı Sorgulama" Yorumlar ve Sorular

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"SSK" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

WhatsApp Facebook Twitter Google+ LinkedIn Digg Pinterest Addthis