Sigorta Sorgulama

E-Devlet şifresi olmadan sigorta sorgulama yapmak için şifresiz sigorta sorgulama sayfasında tc kimlik no, doğum yeri, doğum yılı ve cilt no girerek sigorta hizmet dökümünü alabilirsiniz. Sigorta priminizi şifresiz öğrenmek için Sigorta Sorgulama linkini takip edebilir ya da aşağıdaki Şifresiz Sigorta Sorgulama ekranını kullanabilirsiniz.

SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, SSK Sorgulama uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.

Sigorta Sorgulama işlemlerini aşağıdaki e-SGM ekranına tıkladıktan sonra e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra "4A Hizmetleri" başlığı altındaki 4A Hizmet Dökümü linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.
SGK, 15 Aralık 2011'den itibaren tekrardan bazı Sigorta Sorgulama'larını www.sgk.gov.tr web sayfasından şifresiz görülebilmesini sağlamaya başladı.Sigorta Sorgulama işlemleri e-Devlet üzerinden şifreli olarak sorgulanabildiği gibi Sigorta'nın internet sitesinden de aynı zamanda sorgulama yapılabilecek. Konuyla ilgili daha fazla bilgi için SGK hizmetleri yeniden şifresiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

TC Kimlik No ile Şifresiz Sigorta Sorgulama Nasıl Yapılır ?


Sigorta Sorgulama

Sigorta Sorgulama işlemi yukarıdaki SSK'nın resmi Şifresiz Sigorta Hizmet Dökümü ekranından yapılabilir ya da Sigorta Sorgulama linkine tıklayabilirsiniz. Şifresiz Sigorta Sorgulama için SGK çok fazla kimlik bilgisi istediği için SGK Sorgulama sistemi zaman zaman kilitlenebiliyor. Sigorta Sorgulama sayfası siteye iframe ile entegre edilmiştir, kimsenin kimlik bilgisi alınmıyor kesinlikle. Sigorta Sorgulama'sının yapıldığı kısmın kaynak koduna bakarsanız, sgk.gov.tr uzantılı adresi görebilirsiniz.

Şifresiz Sigorta Sorgulama Video Anlatım

Ne Zaman Emekli Olacağım

SGK - Sosyal Güvenlik


Sigorta Sorgulama sayfasında SSK Sicil No sorgulama ve İsteğe Bağlı Sigorta hakkında bilgilere de ulaşabilirsiniz. Sigorta Sorgulama işlemlerinizi Sigorta Sorgulama TC Kimlik no ile linkine tıklayarak da yapabilirsiniz. E-Devlet Sigorta Sorgulama linkini de takip ederek Sigorta Sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sigorta Prim'lerinizi öğrenmek için Sigorta Prim Sorgulama linkini takip edebilirsiniz. Sigorta Sorgulama sayfasında aynı zamanda Türkiye'de Hayat Sigortası, Emeklilik, Yaşam Sigortası alanında faaliyet gösteren Sigorta Şirketleri'nin telefon numaraları, web adresleri ve diğer iletişim bilgileri için Sigorta Şirketleri.

Emekli Maaşı Sorgulama

TC Kimklik No ve e-devlet şifrenizi girerek e-devlet sisteminde güncel Emekli Maaş Sorgulama yapabilirsiniz. Değişen emekli maaşlarınızı, ek ödeme miktarını, diğer sosyal yardımlarınızı sorgulayabilirsiniz. Emekli Maaşı Sorgulama için.

E-Devlet Sigorta Sorgulama

En düşük emeklı maaşı 783 TL

E-Devlet Şifresi ile Sigorta Sorgulama

e-Devlet şifresi ile sigorta Sorgulama, sigorta hizmet dökümü, sigorta prim sorgulama, sigorta gün sorgulama ve sigorta no sorgulama yapabilirsiniz. E-Devlet şifresiyle Sigorta Sorgulama için linki takip edebilirsiniz. E-Devlet ekranında TC Kimlik No ve PTT'den aldığınız e-Devlet şifresi'yle sisteme giriş yapıyorsunuz.
SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, SSK Maaş Sorgulama ve SSK Gün Sorgulama gibi SSK Sorgulama işlemlerine ulaştığınız kısa yoldan Sigorta Sorgulama linkini de kullanabilirsiniz. Alternatif Sigorta Sorgulama işlemlerinizden Sigorta Hizmet Dökümü ve Sigorta Gün Sorgulama işlemlerinizi de ilgili linkleri takip ederek yapabilirsiniz. SSK Sorgulama işlemleri igibi E-Devlet sisteminde Sigorta Sorgulama işlemleri 4 A Hizmet Dökümü bölümünde de bulabilirsiniz.

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :


1. Adım : Şifresiz sigorta sorgulama almak için TC Kimlik No, nüfusa kayıtlı il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodu'nu girin.
2. Adım : Gelen ekranda 3. sırada listelenen "Hizmet Dökümü" linkine tıklayın.
3. Adım : Sigortalı iseniz "4 A Hizmet Dökümü" Bağkur'lu iseniz "4 B Hizmet Dökümü" seçiniz.
4. Adım : Gelen ekranda sigortalı hizmet dökümü detayını bulacaksınız. Sigorta sicil no, ödenen prim gün sayısı, iş yeri no, il, şube, dönem, işe giriş tarihi, kazanç ve işten çıkış tarihi bilgileri görüntülenecek.
Şifresiz sigorta sorgulama ekranında ayrıca tescil kaydı tesbiti, emekli aylık bilgisi, işgöremezlik ödeme, sağlık provizyon sorgulama, GSS tescil sorgulama ve 4C İsteğe Bağlı bilgilerini sorgulayabilirsiniz.


Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"SGK Sorgulama" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

WhatsApp Facebook Twitter Google+ LinkedIn Digg Pinterest Addthis