SSK Sorgulama TC Kimlik No ile

SSK Prim Sorgulama sayfasında TC Kimlik No ve E-Devlet Şifresiyle SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, SSK Gün Sorgulama ve SSK Maaş Sorgulama yapabilirsiniz. TC kimlik no ile SSK Prim Sorgulama adresinden öğrenebilir ya da aşağıdaki ssk prim ekranından sorgulayabilirsiniz.

TC Kimlik No ile TC ile SSK Sorgulama Nasıl Yapılır ?

SSK Sorgulama TC Kimlik No ile

SSK sorgulama yapmak için SSK çok fazla kimlik bilgisi istediği için SGK sistemi zaman zaman kilitlenebiliyor. e-SGM Hizmet sorgulama bilgilerinize ulaşmak için kimlik bilgilerinizi bir kaç defa girmeniz gerekebilir.

Ekran Görüntüleriyle Şifresiz SSK Prim Sorgulama

SGK'nın aldığı kararla SSK prim sorgulama işlemleri ücretsiz sorgulanabilecek ancak eski ssk sorgulama'dan farklı olarak yine kişisel bilgilerin güvenliği amaçlı kişinin daha fazla kimlik bilgileri girilerek sorgulama yapılabilecek. Aşağıdaki e-SGM hizmet ekran görüntülerinde olduğu gibi birinci adımda TC Kimlik No, Nüfus İl, Cilt No, Doğum Yılı ve Güvenlik bilgilerinin tamamını doğru olarak girmelisiniz.

Belirtilen kimlik bilgileri kimlik doğrulama sistemi tarafında doğrulanırsa bir sonraki ekranda SGK'nın ücretsiz sorgulama ekranlarına ulaşmış olacaksınız.


e-Devlet Şifresi ile SSK Sorgulama Nasıl Yapılır ? (Video Anlatım)

SSK prim sistemi 1 Kasım 2010 tarihi itibariyle tamamen değişti. E-Devlet Sorgulama'ları için açılan ekranda TC Kimlik No ve PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yapınız. TC kimlik no ve e-devlet şifresi doğru ise e-Devlet Kapısı'ndan giriş yaparak ssk prim sorgulama'nı kısa yolu SSK Prim Sorgulama TC Kimlik No İle linkine tıklayarak da sorgulama yapabilirsiniz. SSK prim sorgulama için e-devlet içinde kısa yoldan yapmak için e Devlet SSK Sorgulama linkini takip ederek de SSK Sorgulama yapabilirsiniz.

Ne Zaman Emekli OlacağımSSK - Sosyal Sigortalar


TC Kimlik No ile yapabileceğiniz SSK Sorgulama İşlemleri

SSK Sorgulama

SSK Sorgulama ekranında SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, SSK Gün Sorgulama, SSK Maaş Sorgulama, E-Devlet SSK Sorgulama ve SSK Emekli Maaşı Sorgulama yapabilirsiniz. SSK Sorgulama yapmak için.

SSK Hizmet Dökümü

SSK Hizmet Dökümü sayfasında TC Kimlik No ve E-Devlet Şifrenizle ödenen SSK Prim'lerinizi ay, yıl ve genel toplam ssk sigorta tutar ve hizmet dökümünüzü sorgulayabilirsiniz. SSK Hizmet Dökümü ayrıntıları için;

SSK Prim Sorgulama

SSK Prim Sorgulama ekranında TC Kimlik No ve E-Devlet Şiresiyle SSK Hizmet Dökümü, SSK Sorgulama ve SSK Gün Sorgulama yapabilirsiniz. Bu sayfada son zamanlarda sürekli sorunlar yaşanılan SSK Prim Sorgulama'yı nasıl yapacağınız bilgisini ve ilgili linkleri bulabilirsiniz. SSK Prim Sorgulama işlemlerimizi bu linke tıklayarak yapabiliriz.

SSK Maaş Sorgulama

SSK Maaş Sorgulama ekranında TC Kimlik No ve E-Devlet şifrenizle Emekli Maaşı Sorgulama, ne zaman emekli olabilirim ve değişen SSK maaşınızı sorgulayabilirsiniz. SSK Maaş Sorgulama'sı yapabilmek için.

SSK Gün Sorgulama

SSK Gün Sorgulama sayfasında TC Kimlik No ve E-Devlet Şifresiyle SSK Gün Dökümü, SSK Gün Sayısı, SK Prim Gün Sayısı, SSK Prim Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü işlemlerini yapabilirsiniz. SSK Gün Sorgulama'sı için.

SSK Borç Sorgulama

SSK Borç Sorgulama işleminiz için E-Devlet sisteminde TC Kimlik No ve E-Devlet Şifrenizi girerek SSK borcunuzu, SSK ödenen prim gün sayınızı, ne kadar prim daha ödemeniz gerektiği, SSK Prim Hesaplama, Cemiyet Kesintisi Sorgulama, Sigortalı Hizmet Dökümü, kaç yaşında emekli olabileceğiniz gibi soruların yanıtını bulabilirsiniz. SSK Borç Sorgulama'sı için.

Sigorta Sorgulama

Sigorta Sorgulama işlemi için E-Devlet websitesinde TC Kimlik No ve PTT'den alacağınız E-Devlet Şifresiyle Sigorta Prim Sorgulama, SSK Prim Sorgulama, kaç yaşında sigortadan emekli olabileceğiniz ve Sigorta Hizmet Dökümü bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sigorta Sorgulama'sı için.

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :


Şifresiz ssk sorgulama yapmak için

1. adımda TC Kimlik No, nüfusa kayıtlı il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodunu giriniz.
2. adımda gelen ekranda 3. sırada listelenen "Hizmet Dökümü" linkine tıklayın.
3. adımda SSK'lı iseniz "4 A Hizmet Dökümü" bağkur'lu iseniz "4 B Hizmet Dökümü" seçiniz.
4. adımda gelen ekranda sigortalı hizmet dökümü detayını bulacaksınız. SSK Sicil No, ödenen prim gün sayısı, iş yeri no, il, şube, dönem, işe giriş tarihi, kazanç ve işten çıkış tarihi bilgileri görüntülenecek.

Şifresiz SSK prim sorgulama ekranında ayrıca tescil kaydı tesbiti, emekli aylık bilgisi, işgöremezlik ödeme, sağlık provizyon sorgulama, GSS tescil sorgulama ve 4C İsteğe Bağlı bilgilerini sorgulayabilirsiniz.

SSK gün sorgulamalarınızı anlatan ekran görselleri için şifresiz ssk sorgulama ekranları.

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"SSK Sorgulama" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

Youtube Facebook Twitter Google+ LinkedIn Vimeo Dailymotion Pinterest Tumblr Addthis

Etiketler : ssk sorgulama tc kimlik no ile, ssk sorgulama, e devlet ssk sorgulama, 4a hizmet dökümü, ssk prim sorgulama, tc ile ssk sorgulama, tc kimlik no ile ssk sorgulama