SGK Sorgulama

SGK Sorgulama ekranında E-Devlet Şifresi ile SGK Sorgulama, SGK Hizmet Dökümü, SGK Prim Sorgulama, E Devlet SGK Sorgulama yapabilirsiniz. SGK Sorgulama yapmak için.
SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, SGK Sorgulama uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.

e-SGM SGK Sorgulama Sayfası Neden Açılmıyor Öğrenmek İçin >>

E-Devlet Şifresi Olmadan Şifresiz SGK Sorgulama için


SGK Sorgulama işlemlerini aşağıdaki e-SGM ekranına tıkladıktan sonra e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra "4A Hizmetleri" başlığı altındaki 4A Hizmet Dökümü linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

SGK, 15 Aralık 2011'den itibaren tekrardan bazı SGK Sorgulama'larını www.sgk.gov.tr web sayfasından şifresiz görülebilmesini sağlamaya başladı.SSK Sorgulama işlemleri e-Devlet üzerinden şifreli olarak sorgulanabildiği gibi SGK'nın internet sitesinden de aynı zamanda sorgulama yapılabilecek. Konuyla ilgili daha fazla bilgi için SGK hizmetleri yeniden şifresiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

TC kimlik no ile şifresiz SGK Sorgulama Nasıl Yapılır ?

SGK Sorgulama

SGK Sorgulama aşağıdaki SSK'nın Şifresiz SGK Hizmet Dökümü ekranından yapılabilir ya da SGK Hizmet Dökümü linkine tıklayabilirsiniz. Şifresiz SGK Hizmet Dökümü için SGK çok fazla kimlik bilgisi istediği için SSK Sorgulama sistemi zaman zaman kilitlenebiliyor.
Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

SGK Sorgulama Sistemi Değişti

SSK Sorgulama, Bağkur Borç Sorgulama ve SSK Hizmet Dökümü işlemleri gibi SGK Sorgulama işlemleri de artık E-Devlet üzerinden yapılabilmekte.E-Devlet Sorgulama'ları için açılan ekranda TC Kimlik No ve size en yakın PTT şubesinden aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yapıyorsunuz. Karışık E-devlet sisteminde SGK Sorgulama işlemlerini kısa yoldan yapabilmek için SGK Sorgulama linkini de ayrıca takip edebilirsiniz.

Yenilenen SGK Sorgulama sisteminde E-Devlet üzerinden SGK Hizmet Dökümü, SGK Prim Sorgulama, SGK Gün Sorgulama, SGK Emekli Maaşı Sorgulama ve diğer SGK Sorgulama işlemlerinizi 4 A Hizmet Dökümü sorgulama başlığı altında bulacaksınız. E-Devlet üzerinden yapabileceğiniz SGK Sorgulama işlemlerinin tam listesi için E Devlet SGK Sorgulama sayfasını da inceleyebilirsiniz. Ayrıca SGK Sorgulama işlemlerinizi de TC Kimlik No ile sorgulamak için SGK Sorgulama TC Kimlik No ile sayfasına gitmeniz yeterli.

TC Kimlik No ile Sigorta Sorgulama için.

SGK - Sosyal Güvenlik Kurumu

SGK, Sosyal Güvenlik Kurumu 2006 tarihli 5502 sayılı Sosyal Güvenlik Kurumu Kanunu ile Bağkur, SSK ve Emekli Sandığı kurumlarının devredilmesi ile kurulmuş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na bağlı kuruluş. SGK için.

2006 tarihinden itibaren SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı gibi sosyal sigorta sistemleri SGK adı altında tek bir çatıda birleştirildi. Böylelikle devlet tarafından oluşturulan SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ve SGK Sorgulama sistemi SSK Sorgulama, Bağkur Sorgulama ve Emekli Sandığı Sorgulama ve hizmetlerini kapsayacak şekilde kapsamlı bir sosyal yardım ve sigorta sistemi geliştirilmiş oldu.

SGK sağlık sisteminde SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı'ına bağlı tüm sağlık kurumları birleştirildi, böylece herkes dilediği ssk, devlet, üniversite ve özel hastanelerinden ayrım yapılmaksızın aynı sağlık hizmeti alabilme imkanına kavuştu.

SGK Hizmet Dökümü

SGK Hizmet Dökümü işlemlerinizi prim gün sayısı, ne zaman emekli olacağınız gibi TC Kimlik No ve E-Devlet Şifrenizle SGK Prim Sorgulama, SGK Gün Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü, SGK Maaş Sorgulama ve Ne Zaman Emekli Olabilirim gibi SGK Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. SGK Hizmet Dökümü sorgulama için.

E-Devlet SGK Sorgulama

E-Devlet SGK Sorgulama ekranında TC Kimlik No ve E-Devlet Şifresiyle SGK Hizmet Dökümü, SGK Prim Sorgulama, SGK Gün Sorgulama gibi SGK Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. E-Devlet SGK Sorgulama işlemleri hakkında daha fazla bilgi.

SGK Sorgulama TC Kimlik No ile

SGK Sorgulama işleminizi TC Kimlik No ile e-devlet üzerinden TC Kimlik No ve E-Devlet Şifresi girerek SGK Hizmet Dökümü, SGK Prim Sorgulama, SGK Gün Sorgulama yapabilirsiniz. SGK Sorgulama TC Kimlik No ile yapmak için.

SGK Prim Sorgulama

SGK Prim Sorgulama sayfasında TC Kimlik No ve E-Devlet Şifresi ile SGK Sorgulama, SGK Hizmet Dökümü, SGK Gün Sorgulama, SGK Sorgu ve SGK Emeklilik sorgulaması işlemlerini yapabilirsiniz. E-Devlet sorgulama sayfasında SGK Prim Sorgulama için.

E-Devlet SGK Hizmet Dökümü

E-Devlet SGK Hizmet Dökümü işlemlerinizi değişen SGK sistemiyle TC Kimlik No ve e-Devlet şifrenizle e-devlet üzerinden yapabilirsiniz. E-Devlet SGK Hizmet Dökümü işleminin ayrıntıları için.

E-Devlet SGK Prim Sorgulama

E-Devlet SGK Prim Sorgulama işlemlerinizi değişen SGK sistemiyle TC Kimlik No ve e-Devlet şifrenizle e-devlet üzerinden yapabilirsiniz. E-Devlet SGK Prim Sorgulama'sı yapabilmek için.

SGK Gün Sorgulama

SGK Gün Sorgulama sayfasında TC Kimlik No ve E-Devlet Şiresiyle SGK Prim Sorgulama, SGK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, SGK Gün Sayısı, SGK Prim Gün Öğrenme sorgulama yapabilirsiniz. SGK Gün Sorgulama için.

SGK Emeklilik Şartları

Yeni Sosyal Güvenlik yasası herşeyi değiştiriyor. Yeni Sosyal Güvenlik yasasında nasıl etkileneceğiz, yeni SGK yasasındaki yenilikler! Emeklilik Şartları hakkında.

SGK - Sosyal Güvenlik Kurumu İrtibat Bilgileri

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"SGK Sorgulama" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

WhatsApp Facebook Twitter Google+ LinkedIn Digg Pinterest Addthis

Sayfa Etiketleri : sgk, sgk Sorgulama, sgk hizmet dökümü, şifresiz sgk sorgulama, e devlet sgk sorgulama, 4a hizmet dökümü, sgk prim, sgk prim sorgulama