SSK Hizmet Dökümü

e-SGM hizmet sorgulama ekranından SSK hizmet dökümü'nü e-Devlet şifresi olmadan alabilirsiniz. Hizmet dökümü almak için aşağıda SSK'nın resmi şifresiz ssk hizmet dökümü ekranını da kullanabilir ya da ssk hizmet dökümü sorgulama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

TC Kimlik No ile şifresiz SSK Hizmet Dökümü Sorgulama Nasıl Alınır ?

Şifresiz ssk hizmet dökümü ekranında tc kimlik no, nüfusa kayıtlı olduğunuz ili, kimliğinizdeki cilt no, doğum yılı bilgileriyle hizmet dökümünü alabilirsiniz.

SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, SSK Hizmet Dökümü uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.

SSK Sorgulama işlemlerini aşağıdaki e-SGM ekranına tıkladıktan sonra e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra "4A Hizmetleri" başlığı altındaki 4A Hizmet Dökümü linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

SSK Hizmet Dökümü

DİKKAT : SSK hizmet primlerinizi SGK'nın resmi şifresiz hizmet dökümü ekranından öğrenebilir ya da ssk hizmet sorgulama linkine tıklayabilirsiniz. TC ile SSK Hizmet Dökümü almak için defalarca aynı bilgileri girmeniz gerekebilir, bu hatanın nedeni istenen kimlik bilgilerinin azaltılmasına karşın aşırı sorgulama yoğunluğundan dolayı SGK'nın e-SGM hizmet sistemi zaman zaman kilitlenebiliyor. Kimlik bilgilerinizi doğru dahi girseniz bir kaç defa girmeniz gerekebilir.

TC kimlik no ile sorgulayarak aldığınız hizmet dökümü bilgilerine göre Ne Zaman Emekli Olacağım ve SSK'dan ne kadar emekli maaşı alacağım sorularınıza cevapları Emekli Maaşı Sorgulama sayfasından alabilirsiniz.
Hizmet dökümü sayfasının sağ tarafında şifresiz ve ücretsiz olarak SSK hizmet sorgulamayı nasıl yapacağınızı video sunumla anlatıyoruz. Ve yine 4 adımda şifresiz ssk hizmet dökümünü nasıl alacağınızı anlatan ekran görüntülerinden yararlanabilirsiniz. SSK'lılar prim hizmet gün sayısını öğrenmek için 4A Hizmet dökümü'nü seçmeli.

E Devlet Şifresi olmadan SSK Hizmet Dökümü Şifresiz almak için

SGK, 15 Aralık 2011'den itibaren tekrardan bazı SSK Hizmet Dökümü'nü www.sgk.gov.tr web sayfasından şifresiz görülebilmesini sağlamaya başladı.Yeni uygulamayla birlikte hizmet dökümü işlemleri e-Devlet üzerinden şifreli olarak sorgulanabileceği gibi SGK'nın internet sitesinden de aynı zamanda sorgulama yapılabilecek. Şifresiz Hizmet Dökümü ilgili daha fazla bilgi için SGK hizmetleri yeniden şifresiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Emeklilik için SSK Hizmet Birleştirmesi

Kişi SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı kurumlarına prim ödediyse emeklilik öncesi primlerini birleştirmesi için hizmet birleştirme talebinde bulunmalı. Son 7 yıl içinde en çok hangi kuruma prim ödediyse ordan emeklilik hakkı kazanır. Örneğin son 7 yıl içinde en çok SSK'ya prim ödediyse SSK'dan emekli olur. SGK hizmet birleştirmesi hakkında daha fazla bilgi için

Emekli olmak için SSK ve Bağkur hizmet birleştirmesi nasıl yapılır

SGK ve Bağkur Hizmet Birleştirmesi
sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

E-Devlet Şifresi ile Adım adım SSK Hizmet Dökümü Sorgulama

Karışık E-Devlet ekranında SSK Hizmet işleminizi nasıl yapacağızı adım adım anlatacağız. e-Devlet SSK Hizmet Dökümü linkine tıkladıktan sonra açılan E-Devlet Sorgulama ekranında TC Kimlik No ve e-Devlet Şifre'nizi giriyorsunuz. (Not: E-devlet şifrenizi size en yakın PTT adresinden Nüfus cüzdanınızla şahsen başvurarak 2 TL karşılığında alabilirsiniz. e-Devlet şifresini kaybeder ya da unutursanız tekrardan aynı işlemleri yapmalısınız, her yeni şifre talebi için 4 TL ödeyeceksiniz.). Ekranın sağ üst kısmında arama alanına ssk hizmet dökümü yazınız.

Arama sonucunda 4 A Hizmet Dökümü linkine tıklayarak toplam Gün Sayınızı ve yıllara göre aylık sorgulayabilirsiniz. SSK Hizmet Dökümünü kısa yoldan almak için ssk dökümü. Size ait SSK Hizmet Dökümü'nü hangi tarihte ilk SSK Prim'lerinizin yatırılmaya başlandığını, yıl yıl ve ay ay olarak yatırılan ssk primlerinizin ayrıntılı hizmet dökümünü görüntüleyebilirsiniz.

SSK hizmet ve ilgili SSK Sorgulama hizmetlerinden yararlanmak için E-Devlet Girişi yapmalısınız. SSK Hizmet Dökümü almak için sayfanın sonundaki ekran görüntüleriyle adım adım nasıl SSK Hizmet Dökümü yapılacağı anlatılıyor, ssk hizmet sorgulama için bu bölümden de yararlanabilirsiniz. SSK Hizmet Dökümü sorgulama ekranlarında ne zamandan bu yana Sigorta primlerinizin yattığını ve Sigorta Sorgulama dökümlerinde yatırılan prim tutarlarını öğrenebilirsiniz.

SSK dökümü sorgulama işlemleri e-devlet sistemine entegre edildikten sonra SSK Hizmet Dökümü sorgulamaları 657 sayılı kanuna tabi 4 A SSK'lı memurlar, 4 B Bağkur'lu memurlar ve 4 C'ye tabii mevsimlik işçiler ayrı ayrı SSK Hizmet Dökümü detaylarını bu sayfa aracılığıyla alabilirler.

E-Devlet SSK Sorgulama ekranlarından SSK Hizmet Dökümü E-Devlet Şifresi, Mobil İmza, Elektronik İmza ve TC Kimlik Kartı yöntemleriyle 4 ayrı şekilde alınabilir.
1. Adım : Şifresiz ssk hizmet dökümü almak için TC Kimlik No, nüfusa kayıtlı il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodu'nu girin.

2. Adım : Gelen ekranda 3. sırada listelenen "Hizmet Dökümü" linkine tıklayın.

3. Adım : SSK'lı iseniz "4 A Hizmet Dökümü" Bağkur'lu iseniz "4 B Hizmet Dökümü" seçiniz.

4. Adım : Gelen ekranda sigortalı hizmet dökümü detayını bulacaksınız. SSK Sicil No, ödenen prim gün sayısı, iş yeri no, il, şube, dönem, işe giriş tarihi, kazanç ve işten çıkış tarihi bilgileri görüntülenecek.

Şifresiz SSK hizmet sorgulama ekranında ayrıca tescil kaydı tesbiti, emekli aylık bilgisi, işgöremezlik ödeme, sağlık provizyon sorgulama, GSS tescil sorgulama ve 4C İsteğe Bağlı bilgilerini sorgulayabilirsiniz. Hizmet dökümünü şifesiz nasıl alacağınızı Şifresiz ssk hizmet dökümü ekran görüntüleriyle öğrenmek için.

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"SSK" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

Youtube Facebook Twitter Google+ LinkedIn Vimeo Dailymotion Pinterest Tumblr Addthis

Etiketler : ssk hizmet dökümü, şifresiz ssk hizmet dökümü, e devlet ssk hizmet dökümü, 4a hizmet dökümü, ssk hizmet dökümü sorgulama, ssk hizmet dökümü tc ile, ssk sorgulama hizmet dökümü, ssk hizmet dökümü sorgulama e devlet şifresi ile, ssk hizmet dökümü tc kimlik no ile, ssk hizmet dökümü tc, ssk hizmet dökümü tc kimlik no ile sorgulama, ssk hizmet dökümü sorgulama tc kimlik no ile, ssk hizmet dökümü e devlet, ssk sorgulama tc ile hizmet dökümü, tc kimlik no ile ssk hizmet dökümü sorgulama