Sigorta Gün Sorgulama

Sigorta'nın hizmet dökümü ekranında TC kimlik no ile Sigorta Gün Sorgulama işlemleri şifresiz sorgulanabilmekte. Yine TC Kimlik No ve e-Devlet şifresi ile de e Devlet sorgulama ekranlarından sigorta prim sayınızı öğrenebilirsiniz.
SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, Sigorta Sorgulama uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.
Sigorta Gün Sorgulama işlemlerini aşağıdaki e-SGM ekranına tıkladıktan sonra e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra "4A Hizmetleri" başlığı altındaki 4A Hizmet Dökümü linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

SSK'nın sigorta dökümü ekranında TC Kimlik No ile şifresiz sigorta gün sorgulama linkini takip edebilir ya da aşağıdaki sigortanın resmi e-Devlet şifresi ile sigortadan ne zaman emekli olabileceğinizi öğrenmek için de şifresiz sigorta gün sorgulama linkine tıklayabilirsiniz.

TC Kimlik No ile Şifresiz Sigorta Gün Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Sigorta Gün Sorgulama

E-Devlet Şifresi ile Sigorta Gün Sorgulama Nasıl Yapılır ?

e-Devlet şifresi ile sigorta Sorgulama, sigorta hizmet dökümü, sigorta prim sorgulama, sigorta gün sorgulama ve sigorta no sorgulama yapabilirsiniz. E-Devlet şifresiyle Sigorta Sorgulama için linki takip edebilirsiniz. E-Devlet ekranında TC Kimlik No ve PTT'den aldığınız e-Devlet şifresi'yle sisteme giriş yapıyorsunuz.

SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, SSK Maaş Sorgulama ve SSK Gün Sorgulama gibi SSK Sorgulama işlemlerine ulaştığınız kısa yoldan Sigorta Sorgulama linkini de kullanabilirsiniz. Alternatif Sigorta Sorgulama işlemlerinizden Sigorta Hizmet Dökümü ve Sigorta Gün Sorgulama işlemlerinizi de ilgili linkleri takip ederek yapabilirsiniz. SSK Sorgulama işlemleri igibi E-Devlet sisteminde Sigorta Sorgulama işlemleri 4 A Hizmet Dökümü bölümünde de bulabilirsiniz.

SSK Hizmet Dökümü almak için SGK'nın hizmet sorgulama sistemi zaman zaman çöküşler yaşasa da en kolay SSK Sorgulama'yı SSK Prim Sorgulama linkini takip ederek alabilirsiniz. TC Kimlik No, Nufus İl, Cilt No, Doğum Yılı ve Güvenlik Kodu bilgilerini girdikten sonra hizmet dökümü sonucu için "Sorgula" butonuna tıklayınız. Şifresiz SSK Sorgulama sonucunun ekranda belirmesi sistem yoğunluğuna göre hemen de alabilirsiniz, bir kaç defa denemenin sonucununda da alabilirsiniz, sabırlı olmalı ve yılmamalısınız.

Ne Zaman Emekli OlacağımSSK - Sosyal Sigortalar


Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :


1. Adım : Şifresiz sigorta sorgulama almak için TC Kimlik No, nüfusa kayıtlı il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodu'nu girin.
2. Adım : Gelen ekranda 3. sırada listelenen "Hizmet Dökümü" linkine tıklayın.
3. Adım : Sigortalı iseniz "4 A Hizmet Dökümü" Bağkur'lu iseniz "4 B Hizmet Dökümü" seçiniz.
4. Adım : Gelen ekranda sigortalı hizmet dökümü detayını bulacaksınız. Sigorta sicil no, ödenen prim gün sayısı, iş yeri no, il, şube, dönem, işe giriş tarihi, kazanç ve işten çıkış tarihi bilgileri görüntülenecek.
Şifresiz sigorta sorgulama ekranında ayrıca tescil kaydı tesbiti, emekli aylık bilgisi, işgöremezlik ödeme, sağlık provizyon sorgulama, GSS tescil sorgulama ve 4C İsteğe Bağlı bilgilerini sorgulayabilirsiniz.


Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"SGK Sorgulama" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

WhatsApp Facebook Twitter Google+ LinkedIn Digg Pinterest Addthis