SSK Prim Günleri

SSK Prim Günleri ekranından Sigorta Sicil Numarasını (SSK Sicil No) ya da TC Kimlik No girerek Sosyal Sigortalar Kurumu SSK Hizmet Dökümü'nüzü çıkarabilirsiniz.
SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, SSK Prim uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.
SSK Prim Sorgulama işlemlerini aşağıdaki e-SGM ekranına tıkladıktan sonra e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra "4A Hizmetleri" başlığı altındaki 4A Hizmet Dökümü linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

SSK Sorgulamaişlemlerini; TC Kimlik No ile SSK Prim, SSK Sorgu, diğer SSK işlemleri sorgulaması yapabilirsiniz. SSK prim gün sayısı bilgilerini yapabilir, SSK Prim Öğrenme işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. SSK Ne Zaman Emekli Olabilirim, SSK Maaş Sorgulama, Emekli Maaşı Sorgulama işlemlerinizi de SSK Numaranız SSK web sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

Şifresiz SSK Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-devlet Kapısı'ndan e-devlet şifresi ile giriş paralı giriş olunca, e-devlet şifresi'ni unutana yeni şifre 10 TL, e-devlet şifre hatırlatma servisinin olmaması gibi traji komik durumlardan sonra ve SGK'nın isyanlara daha fazla direnememesi sonucunda SSK Sorgulamaları yeniden 15 Aralık 2011 tarihi itibariyle şifresiz verilmeye başlandı.

SSK Hizmet Dökümü almak için SGK'nın hizmet sorgulama sistemi zaman zaman çöküşler yaşasa da en kolay SSK Sorgulama'yı SSK Prim Sorgulama linkini takip ederek alabilirsiniz. TC Kimlik No, Nufus İl, Cilt No, Doğum Yılı ve Güvenlik Kodu bilgilerini girdikten sonra hizmet dökümü sonucu için "Sorgula" butonuna tıklayınız. Şifresiz SSK Sorgulama sonucunun ekranda belirmesi sistem yoğunluğuna göre hemen de alabilirsiniz, bir kaç defa denemenin sonucununda da alabilirsiniz, sabırlı olmalı ve yılmamalısınız.

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"SSK Prim" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

WhatsApp Facebook Twitter Google+ LinkedIn Digg Pinterest Addthis