SSK Maaş Sorgulama

SSK Maaş Sorgulama ekranında E-Devlet şifrenizle SSK Sorgulama, Emekli Maaşı Sorgulama, SSK Emekli Maaşı Sorgulama, SSK Maaşınızı, SSK maaş artış oranları sorgulaması yapabilirsiniz. Bu sayfa'da SSK Maaş Sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı yazılı ve video'lu sunumla anlatacağız.

SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, SSK Sorgulama uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.

SSK MaaşSorgulama işlemlerini aşağıdaki e-SGM ekranına tıkladıktan sonra e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra "4A Hizmetleri" başlığı altındaki 4A Hizmet Dökümü linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.


Şifresiz ssk maaş sorgulama yapmak için ssk emekli maaşı sorgulama sayfasında tc kimlik no ile ssk maaş sorgulama sayfasından yapabilir ya da aşağıda SSK'nın resmi şifresiz ssk maaş sorgulama ekranından tc kimlik blgilerinizle öğrenebilirsiniz.

Resmi SSK Maaş Sorgulama Ekranı

TC Kimlik No ile Şifresiz SSK Maaş Sorgulama Nasıl Yapılır ?

SSK maaş sayfası sağ tarafta şifresiz olarak tc ile ssk maaşı sorgulama nasıl yapacağınızı video sunumla anlatıyoruz. 4 adımda ssk maaş sorgulamayı nasıl yapacağınızı ekran görüntüleriyle anlatan slayttan yararlanabilirsiniz. SSK'dan emekliler Emekli Aylık Bilgisi 4A, Bağkur'dan emekliler Emekli Aylık Bilgisi 4B, kamudan emekliler Emekli Aylık Bilgisi 4C'yi seçmeli.
SSK Maaş Sorgulama


DİKKAT : Aşağıdaki SSK'nın resmi şifresiz SSK maaş hesaplama ekranında ssk maaşınızı sorgulayabilirsiniz. SSK maaş sorgusu için istenen kimlik bilgileri sadeleştirilmiş olmasına karşın SGK'nın hizmet sorgulama sistemi aşırı yoğunluktan zaman zaman kilitlenebiliyor, girilen bilgiler yanlış şeklinde uyarılar veriyor sistem. Emekli maaşınızı öğrenmek için yılmadan sabırla bir kaç defa denemelisiniz.

SSK gün dökümü bilgilerinize göre Ne Zaman Emekli Olacağım ve SSK'dan ne kadar emekli maaşı alacağınızı Emekli Maaşı Sorgulama sayfasından da öğrebilirsiniz.

E-Devlet Şifresi ile SSK Maaş Sorgulama

SSK Maaş Sorgulama işlemi yapmak için aşağıdaki yönergeleri adım adım takip ediniz. E-Devlet Şifresi ile SSK Maaş Sorgulama işlemi için.

Ekran Görüntüleriyle Şifresiz SSK Maaş Sorgulama


Not : SGK, 15 Aralık 2011'den itibaren tekrardan bazı SSK Sorgulama uygulamalarını www.sgk.gov.tr web sayfasından şifresiz olarak sorgulanmasına olanak verdi. TC no ile ssk prim sorgulama ekranında kaç yıldır sigortalı olduğunuzu, şu ana kadar ödenen ssk priminizi, aylık ssk primlerinizin hangi tutar üzerinden ödendiği gibi bilgileri de öğrenebilirsiniz.

SSK Prim Sorgulama sayfasında E Devlet şifresi ile turkiye.gov.tr websitesinden ve şifresiz olarak sgk.gov.tr adresinden nasıl SSK Sorgulama yapabileceğiniz bilgisini ve ilgili linkleri bulabilirsiniz. E-Devlet şifresi ile SSK Prim Sorgulama yapmak için linki takip edebilirsiniz.

SSK Sorgulama işlemleri e-Devlet üzerinden şifreli olarak sorgulanabildiği gibi SGK'nın internet sitesinden de aynı zamanda sorgulama yapılabilecek. SSK'nın şifresiz prim öğrenme uygulaması hakkında daha fazla bilgi için SGK hizmetleri yeniden şifresiz sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

e-Devlet Şifresi ile SSK Maaş Sorgulama

SSK Sorgulama işlemleri 1 Kasım 2010 tarihi itibariyle e-devlet üzerinden yapılabilmekte. Artık sadece vatandaşlık numaramızla tüm ssk sorgulama işlemlerimizi e-devlet ssk sorgulama sisteminde yapabilmek güzel bir uygulama.

SSK Maaşı Sorgulama Yardım: Karmaşık E-Devlet ekranlarında SSK Sorgulama işleminizi nasıl yapacağızı adım adım anlatacağız. SSK Sorgulama linkine tıklayarak açılan E-Devlet Sorgulama ekranında TC Kimlik No ve en yakın PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yapınız. TC Kimlik numaranızı ve e-devlet şifreninizle sisteme ilk girişinizin hemen sonrasında sistem e-devlet şifrenizi değiştirmenizi önerecek. Yeni E-devlet Şifreniz onaylandıktan sonra e-devlet kapısında içeriği girdiğiniz de SSK Hizmet Dökümü'nü almak için SSK Sorgulama linkini takip ediniz.

SSK Prim Sorgulama Video'lu Anlatım

SSK ve Bağkur hizmet birleştirmesi

Kişi SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı kurumlarına prim ödediyse emeklilik öncesi primlerini birleştirmesi için hizmet birleştirme talebinde bulunmalı. Son 7 yıl içinde en çok hangi kuruma prim ödediyse ordan emeklilik hakkı kazanır. Örneğin son 7 yıl içinde en çok SSK'ya prim ödediyse SSK'dan emekli olur. SGK hizmet birleştirmesi hakkında daha fazla bilgi için

Emekli olmak için SSK ve Bağkur hizmet birleştirmesi nasıl yapılır

SGK ve Bağkur Hizmet Birleştirmesi
sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Hastane Randevu ve SSK Maaş Sorgulama

SSK Sorgulama işlemleri gibi Hastane Randevu taleplerinizi de artık internet üzerinden online randevu sistemleriyle yapılabiliyor. Böylece sabahın kör saatinde hastane kuyrukları beklemeden gün ve saat seçerek Çapa Randevu, Vakıf Gureba Randevu, Samatya Randevu, Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu sistemlerinden TC Kimlik No ile randevu alabileceksiniz. Özel ve devlet hastanelerinin internet üzerinden online hastane randevu sistemlerine ulaşmak için >> Hastane Randevu

SSK Emeklilik Şartları

E-Devlet SSK Sorgulama sistemini değiştirdiği gibi Yeni Sosyal Güvenlik yasası da SSK Emeklilik şartlarını değiştirdi. Yeni Sosyal Güvenlik yasasında nasıl etkileneceğiz, yeni SSK yasasındaki yenilikler! Emeklilik Şartları hakkında.

Her neyse, e-devlet'imizin açık olduğu saatte yukarıdaki SSK Maaş Sorgulama linkine tıkladığınızda tc kimlik ve e-devlet şifrenizi doğruılandıktan sonra aradığınız bulmanız ilk etapta zor olacak. E-devlet sisteminde SSK Maaş Sorgulama işlemininin kısa yolu için tıklayınız. E-devlet'te SSK Sorgulama işlemleri 4A Hizmet Dökümü başlığı altında toplanmıştır.

SSK Maaş Sorgulama işlemlerinin yanında SGK Emekli Maaşı Sorgulama, SSK Emeklilik gibi E-Devlet SSK Maaş Sorgulama ekranlarını da kullanabilirsiniz.


Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Şifresiz ssk maaş sorgulama yapmak için

1. adımda TC Kimlik No, nüfusa kayıtlı il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodu'nu giriniz.
2. adımda gelen ekranda 2. sırada listelenen "EMEKLİ AYLIK BİLGİSİ" linkine tıklayın.
3. adımda SSK'lı iseniz "Emekli Aylık Bilgisi 4A" bağkur'lu iseniz "Emekli Aylık Bilgisi 4B", kamudan emekli iseniz "Emekli Aylık Bilgisi 4C"'ye tıklayınız.
4.Şifresiz SSK maaş sorgulama ekranında emekli olduğunuz kuruma göre ne kadar emekli maaşı aldığınızı, maşınızdan kesintileri vs bulabilirsiniz. SSK emekli maaşınızı nasıl sorgulabileceğinizi anlatan ekran görselleri için şifresiz ssk maaş sorgulama ekranları.

e-Devlet SSK Emekli Maaşı Nasıl Sorgulanır ?


Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"SSK Sorgulama" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

WhatsApp Facebook Twitter Google+ LinkedIn Digg Pinterest Addthis