Sigorta Hizmet Dökümü

Sigorta Hizmet Dökümü ekranında E-Devlet Şifresi ile Sigorta Sorgulama, Sigorta Hizmet Dökümü, Sigorta Prim Sorgulama ve Sigorta Gün Sorgulama dökümü alabilirsiniz. Sigorta Hizmet Dökümü almak için buraya tıklayın.
SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, Sigorta Sorgulama uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.
Sigorta Hizmet Dökümü işlemlerini aşağıdaki e-SGM ekranına tıkladıktan sonra e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra "4A Hizmetleri" başlığı altındaki 4A Hizmet Dökümü linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

TC Kimlik No ile Şifresiz Sigorta Hizmet Dökümü Nasıl Alınır ?

Sigorta Gün Sorgulama

E-Devlet Şifresi ile Sigorta Hizmet Dökümü

SGK, 15 Aralık 2011'den itibaren tekrardan bazı Sigorta Sorgulama'larını www.sgk.gov.tr web sayfasından şifresiz görülebilmesini sağlamaya başladı.Sigorta Sorgulama işlemleri e-Devlet üzerinden şifreli olarak sorgulanabildiği gibi Sigorta'nın internet sitesinden de aynı zamanda sorgulama yapılabilecek. Konuyla ilgili daha fazla bilgi için SGK hizmetleri yeniden şifresiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

SSK Sorgulama Sistemi 1 Kasım 2010 tarihi itibariyle tamamen değişti. E-Devlet sorgulamaları için açılan ekranda TC Kimlik No ve size en yakın PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yapınız. Ekranın sağ üst kısmında arama alanına 4 A Hizmet Dökümü yazınız. Sigorta Hizmet Dökümü Sorgulama linkine tıklayarak da sorgulama yapabilirsiniz. (Not: E-devlet şifrenizi size en yakın PTT adresinden Nüfus cüzdanınızla şahsen başvurarak 1 TL karşılığında alabilirsiniz.).

Ne Zaman Emekli OlacağımSSK - Sosyal Sigortalar


Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :


1. Adım : Şifresiz sigorta sorgulama almak için TC Kimlik No, nüfusa kayıtlı il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodu'nu girin.
2. Adım : Gelen ekranda 3. sırada listelenen "Hizmet Dökümü" linkine tıklayın.
3. Adım : Sigortalı iseniz "4 A Hizmet Dökümü" Bağkur'lu iseniz "4 B Hizmet Dökümü" seçiniz.
4. Adım : Gelen ekranda sigortalı hizmet dökümü detayını bulacaksınız. Sigorta sicil no, ödenen prim gün sayısı, iş yeri no, il, şube, dönem, işe giriş tarihi, kazanç ve işten çıkış tarihi bilgileri görüntülenecek.
Şifresiz sigorta sorgulama ekranında ayrıca tescil kaydı tesbiti, emekli aylık bilgisi, işgöremezlik ödeme, sağlık provizyon sorgulama, GSS tescil sorgulama ve 4C İsteğe Bağlı bilgilerini sorgulayabilirsiniz.


Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"SGK Sorgulama" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

WhatsApp Facebook Twitter Google+ LinkedIn Digg Pinterest Addthis