Şifresiz SGK Hizmet Dökümü

Şifresiz SGK Hizmet Dökümü olarak SGK'nın resmi websitesi sgk.gov.tr'den yeniden ücretsiz olarak SGK Hizmet Dökümü alınabilmekte.
SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, SGK Hizmet Dökümü uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.

ŞifresizSGK Hizmet Dökümü işlemlerini aşağıdaki e-SGM ekranına tıkladıktan sonra e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra "4A Hizmetleri" başlığı altındaki 4A Hizmet Dökümü linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

SGK Hizmet Dökümü Şifresiz işlemi için SGK'nın açılan ekranında Uyruk kısmına TC ya da yabancı, TC Kimlik No, Nüfusa bağlı olduğu il, Cilt No, Doğum Tarihi ve Güvenlik Kodu bilgileri girildikten sonra "Sorgula" butonuna tıklayınız. SGK Hizmet Dökümü Şifresiz sayfasında Hizmet Dökümü, SSK Sorgulama, SGK Prim Sorgulama yapabilirsiniz. SGK Hizmet Dökümü Şifresiz linkini takip edebilirsiniz.

TC Kimlik No ile Şifresiz Emekli Maaşı Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Şifresiz SGK Hizmet Dökümü

SGK güvenlik uzmanları ve bazı kurumların kişilerin talepleri doğrultusunda SGK, 15 Aralık 2011'den itibaren tekrardan bazı SGK Hizmet Dökümü'larını www.sgk.gov.tr web sayfasından şifresiz görülebilmesini sağlamaya başladı. SSK Hizmet Dökümü işlemleri e-Devlet üzerinden de şifreli olarak sorgulanabilmekte. E-Devlet üzerinden E-Devlet SGK Hizmet Dökümü yapmak için. İsteyen kişiler SGK'ya dilekçeyle başvurarak SSK verilerinin başkalarınca görüntülenmesini engelleyebilecekler. SGK Hizmet Dökümü verilerinizin sadece e-devlet üzerinden görüntülenmesini istiyorsanız SGK hizmetleri yeniden şifresiz sayfasındaki dilekçeyi ilgili SGK müdürlüğüne gönderebilirsiniz.

Adım Adım Şifresiz SGK Hizmet Dökümü

SGK'nın aldığı kararla SGK Hizmet Dökümü işlemleri ücretsiz sorgulanabilecek ancak eski SGK Hizmet Dökümü'den farklı olarak yine kişisel bilgilerin güvenliği amaçlı kişinin daha fazla kimlik bilgileri girilerek sorgulama yapılabilecek. Aşağıdaki SGK Sorgulama ekran görüntülerinde olduğu gibi birinci adımda TC Kimlik No, Baba Adı, Nüfus İl, Nüfus İlçe, Cilt No, Aile Sıra No, Doğum Tarihi ve Güvenlik bilgilerinin tamamını doğru olarak girmelisiniz.

Belirtilen kimlik bilgileri kimlik doğrulama sistemi tarafında doğrulanırsa bir sonraki ekranda SGK'nın ücretsiz sorgulama ekranlarına ulaşmış olacaksınız.

SGK Hizmet Dökümü Ekranlar


Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :


4 adımda SGK hizmet dökümü

1. Adım : Şifresiz sgk hizmet dökümü almak için TC Kimlik No, nüfusa kayıtlı il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodu'nu girin.

2. Adım : Gelen ekranda 3. sırada listelenen "Hizmet Dökümü" linkine tıklayın.

3. Adım : SGK'lı iseniz "4 A Hizmet Dökümü" Bağkur'lu iseniz "4 B Hizmet Dökümü" seçiniz.

4. Adım : Gelen ekranda sigortalı hizmet dökümü detayını bulacaksınız. SGK Sicil No, ödenen prim gün sayısı, iş yeri no, il, şube, dönem, işe giriş tarihi, kazanç ve işten çıkış tarihi bilgileri görüntülenecek.
Şifresiz SGK prim sorgulama ekranında ayrıca tescil kaydı tesbiti, emekli aylık bilgisi, işgöremezlik ödeme, sağlık provizyon sorgulama, GSS tescil sorgulama ve 4C İsteğe Bağlı bilgilerini sorgulayabilirsiniz.


Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"SSK" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

WhatsApp Facebook Twitter Google+ LinkedIn Digg Pinterest Addthis