Şifresiz SGK Sorgulama

Şifresiz SGK Sorgulama olarak SSK websitesi sgk.gov.tr'den yeniden ücretsiz olarak herkes SGK Sorgulama Şifresiz yapabilecek.
SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, SGK Sorgulama uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.

e-SGM SGK Sorgulama Sayfası Neden Açılmıyor Öğrenmek İçin >>


SGK Sorgulama Şifresiz işlemi için SGK'nın açılan ekranında TC Kimlik No, Nüfus İl, Nüfus İlçe, Cilt No, Doğum Tarihi ve Güvenlik bilgilerini girdikten sonra "Sorgula" butonuna basınız. SGK Sorgulama Şifresiz sayfasında SGK Sorgulama, SSK Prim Sorgulama, 4 A Hizmet Dökümü sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz. SGK Sorgulama Şifresiz linkini takip edebilirsiniz.

TC Kimlik No ile Şifresiz SGK Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Şifresiz SGK Sorgulama

Şifresiz SGK sorgulama yapmak için SGK çok fazla kimlik bilgisi istediği için SGK Sorgulama sistemi zaman zaman kilitlenebiliyor.

E-Devlet Şifresi ile SGK Sorgulama Nasıl Yapılır ?

SGK güvenlik uzmanları ve bazı kurumların kişilerin talepleri doğrultusunda SGK, 15 Aralık 2011'den itibaren tekrardan bazı SSK Sorgulama'larını www.sgk.gov.tr web sayfasından şifresiz görülebilmesini sağlamaya başladı. SGK Sorgulama işlemleri e-Devlet üzerinden de şifreli olarak sorgulanabilmekte. E-Devlet üzerinden E-Devlet SGK Sorgulama yapmak için. İsteyen kişiler SGK'ya dilekçeyle başvurarak SSK verilerinin başkalarınca görüntülenmesini engelleyebilecekler. SSK Sorgulama verilerinizin sadece e-devlet üzerinden görüntülenmesini istiyorsanız SGK hizmetleri yeniden şifresiz sayfasındaki dilekçeyi ilgili SGK müdürlüğüne gönderebilirsiniz.

Adım Adım Şifresiz SGK Sorgulama

SGK'nın aldığı kararla SGK Sorgulama işlemleri ücretsiz sorgulanabilecek ancak eski SGK sorgulama'dan farklı olarak yine kişisel bilgilerin güvenliği amaçlı kişinin daha fazla kimlik bilgileri girilerek sorgulama yapılabilecek. Aşağıdaki SGK Sorgulama ekran görüntülerinde olduğu gibi birinci adımda TC Kimlik No, Baba Adı, Nüfus İl, Nüfus İlçe, Cilt No, Aile Sıra No, Doğum Tarihi ve Güvenlik bilgilerinin tamamını doğru olarak girmelisiniz.

Belirtilen kimlik bilgileri kimlik doğrulama sistemi tarafında doğrulanırsa bir sonraki ekranda SGK'nın ücretsiz sorgulama ekranlarına ulaşmış olacaksınız.

SGK Sorgulama Ekranları


Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

4 adımda SGK hizmet dökümü

1. Adım : Şifresiz sgk hizmet dökümü almak için TC Kimlik No, nüfusa kayıtlı il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodu'nu girin.

2. Adım : Gelen ekranda 3. sırada listelenen "Hizmet Dökümü" linkine tıklayın.

3. Adım : SGK'lı iseniz "4 A Hizmet Dökümü" Bağkur'lu iseniz "4 B Hizmet Dökümü" seçiniz.

4. Adım : Gelen ekranda sigortalı hizmet dökümü detayını bulacaksınız. SGK Sicil No, ödenen prim gün sayısı, iş yeri no, il, şube, dönem, işe giriş tarihi, kazanç ve işten çıkış tarihi bilgileri görüntülenecek.
Şifresiz SGK prim sorgulama ekranında ayrıca tescil kaydı tesbiti, emekli aylık bilgisi, işgöremezlik ödeme, sağlık provizyon sorgulama, GSS tescil sorgulama ve 4C İsteğe Bağlı bilgilerini sorgulayabilirsiniz.

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"SGK Sorgulama" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

WhatsApp Facebook Twitter Google+ LinkedIn Digg Pinterest Addthis

Sayfa Etiketleri : sgk, sgk sorgulama, sgk hizmet dökümü, şifresiz sgk sorgulama, e devlet sgk sorgulama, 4a hizmet dökümü, sgk prim, sgk prim sorgulama