Silivri Devlet Hastanesi Randevu

Silivri Devlet Hastanesi Randevu ekranında TC Kimlik No ve Şifre girerek Silivri Devlet Hastanesi Randevu sisteminden online randevu alabilirsiniz. Silivri Devlet Hastanesi Randevu için ilgili linki takip edebilir ya da aşağdaki online MHRS Silivri Devlet Hastanesi Randevu yeni randevu alabilir, önceki randevuları görebilir ve randevu iptali yapabilirsiniz.

Silivri Devlet Hastanesi Randevu Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Silivri Devlet Hastanesi Randevu Haritadaki Konumu
DİKKAT : 26 Mart 2012 tarihinden itibaren hastaneler merkezi hastane randevu sistemi MHRS üzerinden internetten randevu sistemine geçiş yaptılar. MHRS ile ücretsiz hastane randevu alabilceğiniz gibi 182'yi arayarak da telefonla randevu alabilirsiniz. Hastane Randevu Sistemi MHRS'ye İstanbul da Dahil Edildi

MHRS Üyeliğiniz Varsa : Hastane Randevu sayfasında TC Kimlik No ve Parola ile MHRS Vatandaş Giriş Ekranı'nı kullanabilirsiniz.

MHRS Üyeliğiniz Yoksa : MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sayfasında  "Yeni Üye" butununa tıklayın, zorunlu alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz. Üye bilgilerinizle MHRS giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

MHRS hakkında daha fazla bilgi, üyelik işlemleri ve nasıl randevu alınır konularında yardım için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) Hakkında linkine tıklayın.

Silivri Devlet Hastanesi Randevu

Silivri Devlet Hastanesi İletişim

Hastane Adı : Necmi Ayanoğlu Silivri Devlet Hastanesi
Telefon Numarası : (0212) 727 21 00 Faks : (0212) 727 46 63
Adresi : Ali Çetinkaya Cad. No: 5 İlçe : Silivri
İl : İstanbul Websitesi : www.silivridh.gov.tr

Silivri Devlet Hastanesi Telefonla Randevu

Silivri Devlet Hastanesi Randevu sisteminden telefonla randevu almak için 0 212 728 54 54 no'lu numarayı arayabilirsiniz.

Not: Silivri Devlet Hastanesi Randevu Sistemine giriş yapabilmeniz için hastanemizde kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi'ne başvurunuz.

Silivri Devlet Hastanesi Bağlı Poliklinikler

Silivri Devlet Hastanesi Resimler

Silivri Hastaneleri

E. Çağrıcı

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın Silivri Devlet Hastanesi Randevu ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Silivri Devlet Hastanesi Resimler

Silivri Hastaneleri

Hastane Randevu