E-Devlet

E-Devlet işlemlerinizi TC Kimlik No ve e-Devlet Şifresi girerek E-devlet üzerinden ssk, sgk, sigorta, bağkur, emekli, tapu, adalet, dosya sorgulama ve e devlet işlemlerini yapabilirsiniz.

e-Devlet'e Giriş İçin


E-Devlet Duyuru

SGK, 15 Aralık 2011'den itibaren tekrardan bazı SSK Sorgulama'larını www.sgk.gov.tr web sayfasından şifresiz görülebilmesini sağlamaya başladı.SSK Sorgulama işlemleri e-Devlet üzerinden şifreli olarak sorgulanabildiği gibi SGK'nın internet sitesinden de aynı zamanda sorgulama yapılabilecek. Konuyla ilgili daha fazla bilgi için SGK hizmetleri yeniden şifresiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

E-Devlet Uygulaması Yaygınlaşıyor

E-Devlet Sorgulama sayfasında TC Kimlik No ve PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yaparak SSK Sorgulama, SGK Sorgulama, SSK Prim Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü, Sigorta Sorgulama, Emekli Sandığı Sorgulama, Bağkur Borç Sorgulama, Araç Sorgulama, Plaka Sorgulama, SGK Hizmet Dökümü, SSK Maaş Sorgulama, Emekli Maaşı Sorgulama'ları yapabilirsiniz. Ayrıca tapu işlemleri, pasaport, vize işelemleri, emeklilik işlemleri, askerlik işlemleri, mahkeme kayıt ve sorgulamaları, hakkınızda takibat olup olmadığını yine edevlet üzerinden sorgulayabilirsiniz.

E Devlet Kapısı

e-Devlet Kapısı üzerinden TC Kimlik No ve e-devlet şifresiyle türkiye.gov.tr websitesinden gerçekleştirilebilen tüm kamu hizmetlerine tek bir noktadan erişim imkanı sağlayan büyük bir projedir. E-Devlet Kapısı hakkında daha fazla bilgi için.

E-Devlet üzerinden işlem yapmak artık Şifreyle Mümkün

e-Devlet uygulamalarından yararlanabilmek için aşağıdaki yöntemlerin birini seçerek e-devlet sistemine giriş şifresi almalısınız.

E-Devlet Şifresi Nasıl Alınır ?

E-Devlet Şifresi'ni size en yakın PTT şubesinden 1 TL karşılığında üzerinde TC Kimlik No olan nüfus cüzdanınızla şahsen başvurarak alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için E-Devlet Şifresi Nasıl Alınır

Mobil İmza Nasıl Alınır ?

Mobil İmza GSM operatöleri tarafından sunulan e-devlet ile entegre bir hizmettir. Mobil İmza aboneliği üç aşamadan oluşmaktadır. Ön başvuru, başvuru ve aktivasyon. Bu hizmetten yararlanmak için GSM operatörlerinden bilgi alabilirsiniz. e-Devlet Kapısı'nda mobil imza kullanımı için ücret talep edilmezken, GSM operatörleri Mobil İmza için ayrıca bir ücretlendirme yapmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Mobil İmza Nasıl Alınır

Elektronik İmza Nasıl Alınır ?

Elektronik İmza uygulaması Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından onaylı Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcılar tarafından sağlanmaktadır. Bu çözüm sağlayıcların listesi ve diğer bilgilere www.tk.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Elektronik İmza Nasıl Alınır

E-Devlet üzerinden yapabileceğiniz SSK Sorgulama hizmetleri;

E-Devlet SSK Sorgulama

E-Devlet SSK Sorgulama işlemlerinizi de TC Kimlik No ve e-devlet şifresiyle SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, SSK Gün Sorgulama, SSK Maaş Sorgulama ve tüm SSK Sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. e-Devlet SSK Sorgulama yapmak için.

E-Devlet SGK Sorgulama

E-Devlet SGK Sorgulama ekranında e-Devlet Şifresi ile SGK Sorgulama, SGK Hizmet Dökümü, SGK Prim Sorgulama ve diğer E Devlet SGK Sorgulama işlemleri listesini görebilmek için E-Devlet SGK Sorgulama linkine tıklayınız.

E-Devlet SSK Hizmet Dökümü

E Devlet SSK Hizmet Dökümü sayfasında E-Devlet şifrenizi girerek SSK Hizmet Dökümü, SGK hizmet dökümü, sigorta hizmet dökümü bilgilerinize ulaşabilirsiniz. E-Devlet SSK Hizmet Dökümü için;

E-Devlet SSK Prim Sorgulama

SSK Prim Sorgulama sayfasında e-devlet sorgulaması yapmak için TC Kimlik No ve e-Devlet şifresini girmeniz yeterli. Bu sayfada son zamanlarda sürekli sorunlar yaşanılan SSK Prim Sorgulama'yı nasıl yapacağınız bilgisini ve ilgili linkleri bulabilirsiniz. E-Devlet SSK Prim Sorgulama işlemlerimizi bu linke tıklayarak yapabiliriz.

E-Devlet Bağkur Borç Sorgulama

E-Devlet Bağkur Borç Sorgulama ekranında Bağkur Borç Sorgulama'larınızı da artık TC Kimlik No ve e-Devlet şifrenizle e-devlet üzerinden yapabilirsiniz. E-Devlet Bağkur Borç Sorgulama yapmak için.

E-Devlet Sigorta Sorgulama

E-Devlet Sigorta Sorgulama işlemlerinizi Sigorta Hizmet Dökümü, Sigorta Prim Sorgulama, Sigorta No Sorgulama, Sigorta sicil no ve sigorta emeklilik sorgulama bilgilerine erişebilirsiniz. E-Devlet Sigorta Sorgulama'sı için.

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"e Devlet" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

WhatsApp Facebook Twitter Google+ LinkedIn Digg Pinterest Addthis

Sayfa Etiketleri : e devlet, e-devlet, edevlet, e-sgm, ssk hizmet dökümü, sgk sorgulama, e devlet sorgulama, turkiye.gov.tr, e devlet şifresi, e devlet kapısı, ptt sorgulama