Bağkur Sigortalı Borç Sorgulama

Bağkur Sigortalı Borç Sorgulama sayfasında Bağkur No ya da TC Kimlik No ile Bağkur Sigorta Borcu, Bağkur Hizmet Dökümü, Bağkur Borç Sorgulama, Bağkur Emeklilik Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.
SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, Sigorta Sorgulama uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.
Sigorta Gün Sorgulama işlemlerini aşağıdaki e-SGM ekranına tıkladıktan sonra e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra "4A Hizmetleri" başlığı altındaki 4A Hizmet Dökümü linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

E-devlet resmi sitesinde Bağkur Sigortalı Borç Sorgulama yapmak için.

E-devlet Sorgulama sistemine TC Kimlik ve e-devlet şifrenizle giriş yaptıktan sonra karışık e-devlet ekranlarında Bağkur Sigortalı Borç Sorgulama karşılığı 4B Borç Durumu olarak geçiyor. Bağkur Sigortalı Borç Sorgulama işlemine kısa yolda ulaşmak için tıklayınız.

Etiketler: Bağkur No ya da TC Kimlik No, Bağkur Hizmet Dökümü, Bağkur Hak Sahipliği Sorgulama, Bağkur Hizmet Süresi, Bağkur Primleri, Sigortalı Hizmet Listesi

Yeni Bağkur Sorgulama Sistemi

Eski Bağkur Sorgulama Sistemi

Bu bölümde Eski SSK Sorgulama Sistemi'nde Online Bağkur Prim Sorgulama işleminizi nasıl yapabileceğinizi, güncel Bağkur Prim verilerinize nasıl ulaşacağınızı anlatacağız. Bağkur Priminizi TC kimlik no ile sorgulama yapabileceğiniz gibi Bağkur No ile de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. TC Kimlik ya da SSK Bağkur bilgisini girdikten sonra Sistemin Ürettiği rakamsal değeri hemen karşısındaki ilgili alana yazıp Sigortalı Ara butonuna tıklamanız yeterli.


Eski Bağkur Sorgulama Sitemi'nde Bağkur Sigortalı Sorgulama için. Kaynak: Bağkur


1. Adım : Şifresiz sigorta sorgulama almak için TC Kimlik No, nüfusa kayıtlı il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodu'nu girin.
2. Adım : Gelen ekranda 3. sırada listelenen "Hizmet Dökümü" linkine tıklayın.
3. Adım : Sigortalı iseniz "4 A Hizmet Dökümü" Bağkur'lu iseniz "4 B Hizmet Dökümü" seçiniz.
4. Adım : Gelen ekranda sigortalı hizmet dökümü detayını bulacaksınız. Sigorta sicil no, ödenen prim gün sayısı, iş yeri no, il, şube, dönem, işe giriş tarihi, kazanç ve işten çıkış tarihi bilgileri görüntülenecek.
Şifresiz sigorta sorgulama ekranında ayrıca tescil kaydı tesbiti, emekli aylık bilgisi, işgöremezlik ödeme, sağlık provizyon sorgulama, GSS tescil sorgulama ve 4C İsteğe Bağlı bilgilerini sorgulayabilirsiniz.


Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"SGK Sorgulama" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

WhatsApp Facebook Twitter Google+ LinkedIn Digg Pinterest Addthis