E-Devlet SSK Sorgulama

E-Devlet SSK Sorgulama işlemlerinizi de TC Kimlik No ve e-devlet şifresiyle SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, SSK Gün Sorgulama, SSK Maaş Sorgulama ve tüm SSK Sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. E-Devlet SSK Sorgulama işlemleri için.

1 Kasım 2010 tarihi itibariyle önce SSK Sorgulama işlemleri e-devlet sorgulama sistemine dahil edildi. Devamında tüm e devlet bağkur sorgulama, e-devlet sgk sorgulama, e-devlet emekli sandığı sorgulama işlemleri tek bir merkezden merkezi güvenlik sistemiyle tc kimlik no ve size en yakında PTT'den alacağınız e-devlet şifresiyle sorgulanmaya başladı.

E-Devlet Sorgulama sistemi ağır çalışmasına karşın, bazen de sistem hatası vermesine karşın tüm kamu sorgulama işlemlerinin tek bir merkezden güvenli bir şekilde sadece TC Kimlik No ile işlemlerin yapılabilmesi önemli bir proje. E-devlet Kapısı'nda ilk girdiğinizde e-devlet şifrenizi değiştirmeniz isteniyor. Sonrasında sisteme girdiğiniz de Sorgulama grup ve başlıklarından isteğiniz sorgulamalara ulaşabileceğiniz gibi e-devlet siteiçi aramayı da kullanabilirsiniz. E-Devlet üzerinden SSK Sorgulama işlemlerinizi kısa yoldan almak için E-Devlet SSK Sorgulama linkini takip edebilirsiniz.

SSK Sorgulama Sistemi Değişti

1 Kasım 2010 itibariyle değişen SSK Sorgulama işlemleri E-Devlet Şifresi ile E-Devlet üzerinden SSK Sorgulama ekranında SSK Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, SSK Gün Sorgulama, SSK Maaş Sorgulama ve Emekli Maaşı Sorgulama işlemlerini sorgulayabilirsiniz.

Yazının devamında değişen kamu sorgulama sistemleri ve hangi sorgulama işlemlerini e-devlet üzerinden yapabileceğinizi anlatıyor olacağız. E-Devlet Sorgulama ekranlarında, E-Devlet SSK Prim Sorgulama, E-Devlet SSK Hizmet Dökümü, E-Devlet SSK Maaş Sorgulama, E-Devlet SGK Sorgulama, E-Devlet SGK Prim Sorgulama, E-Devlet SGK Hizmet Dökümü, E-Devlet Sigorta Sorgulama, E-Devlet Bağkur Sorgulama, E-Devlet Bağkur Borç Sorgulama işlemlerini de yapabilirsiniz.

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"e Devlet" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

WhatsApp Facebook Twitter Google+ LinkedIn Digg Pinterest Addthis

Sayfa Etiketleri : e devlet, e-devlet, edevlet, e-sgm, ssk sorgulama, e devlet sorgulama, e devlet ssk sorgulama, e devlet ssk hizmet dökümü, turkiye.gov.tr, e devlet şifresi, e devlet kapısı, ptt sorgulama