SGK Gün Sorgulama

SGK Gün Sorgulama sayfasında TC Kimlik No ve E-Devlet Şiresiyle SGK Prim Sorgulama, SGK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, SGK Gün Sayısı, SGK Prim Gün Öğrenme sorgulama yapabilirsiniz. SSK prim gününüzü SGK'nın websitesinde sgk gün sorgulama adresinde yapabilir ya da aşağıdaki şifresiz sgk gün sorgulama ekranından öğrenebilirsiniz.
SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, SGK Sorgulama uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.

SGK Gün Sorgulama işlemlerini aşağıdaki e-SGM ekranına tıkladıktan sonra e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra "4A Hizmetleri" başlığı altındaki 4A Hizmet Dökümü linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.


TC Kimlik No ile SGK Gün Sorgulama Nasıl Yapılır ?

SGK Gün Sorgulama

E-Devlet Şifresi ile SGK Hizmet Dökümü Sorgulama

E-Devlet Sorgulama'ları ekranında TC Kimlik No ve PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yaptıktan sonra SGK Gün Sorgulama sorgulama linkine tıklayarak sorgulama yapabilirsiniz.

SGK Gün Sorgulama ve diğer SGK Sorgulama işlemlerinizi 4A Hizmet Dökümü sorgulama başlığı altında sorgulayabilirsiniz.

SGK Sorgulama

SGK Sorgulama ekranında TC Kimlik No ve E-Devlet Şifresi ile SGK Prim Sorgulama, SGK Hizmet Dökümü, SGK Gün Sorgulama, Sigorta Prim Sorgulama, Sigortalı Hizmet Dökümü sorgulamaları yapabilirsiniz. SGK Sorgulama için.

Ayrıca İsteğe Bağlı Sigortalı Hizmet Dökümü, SSK'dan ne zaman emekli olurum?, Bağkur'dan ne zaman emekli olurum?, Emekli Sandığın'dan ne zaman emekli olurum?, Emekli Maaşım bağlandı mı?, SSK Hizmet Dökümü Sorgulama (SSK Sicil No İle), TC Kimlik No İle SSK Hizmet Dökümü Sorgulama, SSK Sicil No Sorgulama işlemlerini online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :


4 adımda SGK hizmet dökümü

1. Adım : Şifresiz sgk hizmet dökümü almak için TC Kimlik No, nüfusa kayıtlı il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodu'nu girin.

2. Adım : Gelen ekranda 3. sırada listelenen "Hizmet Dökümü" linkine tıklayın.

3. Adım : SGK'lı iseniz "4 A Hizmet Dökümü" Bağkur'lu iseniz "4 B Hizmet Dökümü" seçiniz.

4. Adım : Gelen ekranda sigortalı hizmet dökümü detayını bulacaksınız. SGK Sicil No, ödenen prim gün sayısı, iş yeri no, il, şube, dönem, işe giriş tarihi, kazanç ve işten çıkış tarihi bilgileri görüntülenecek.
Şifresiz SGK prim sorgulama ekranında ayrıca tescil kaydı tesbiti, emekli aylık bilgisi, işgöremezlik ödeme, sağlık provizyon sorgulama, GSS tescil sorgulama ve 4C İsteğe Bağlı bilgilerini sorgulayabilirsiniz.

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"SGK Sorgulama" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

WhatsApp Facebook Twitter Google+ LinkedIn Digg Pinterest Addthis