SGK Emekli Maaşı Sorgulama

SGK Emekli Maaşı Sorgulama ekranında E-Devlet şifresi ile Emekli Maaşı Sorgulama, SSK Maaş Sorgulama, SSK Sorgulama ve e devlet SGK Emekli Maaşı Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. Bu sayfada SGK Emekli Maaşı Sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı yazılı ve video'lu sunumla anlatacağız. SGK Emekli Maaşı Sorgulama işlemi için.
SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, SGK Prim Sorgulama uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.

e-SGM SGK Sorgulama Sayfası Neden Açılmıyor Öğrenmek İçin >>

Ayrıca SSK Emekli Maaşı Sorgulama sayfasında da güncel emekli maaşını öğrenebilir, emekli maaşı ek ödemelerinizi de takip edebilirsiniz. Yeni SSK Sorgulama Sistemi 1 Kasım 2010 tarihi itibariyle tamamen değişti. E-Devlet Sorgulama'ları için açılan ekranda TC Kimlik No ve size en yakın PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yapınız.

SGK Emekli Maaşı Sorgulama işlemi için e-devlet'imizin e-devlet kapısı'ndan girmek istediğimde 500 dahili sistem hatası verdi. E-devlet sistemi biraz ağır ve karmaşık çalışıyordu, ancak sistem hatasıyla ilk defa karşılaştım. Her neyse, e-devlet'imizin açık olduğu saatte yukarıdaki SGK Emekli Maaş Sorgulama linkine tıkladığınızda tc kimlik ve e-devlet şifrenizi doğruılandıktan sonra aradığınız bulmanız ilk etapta zor olacak. E-devlet sisteminde SGK Emekli Maaşı Sorgulama işlemininin kısa yolu için tıklayınız. E-devlet'te SGK Sorgulama işlemleri 4 A Hizmet Dökümü başlığı altında toplanmıştır.

SGK Emekli Maaşı Sorgulama İşlemleri


SGK Emekli Maaşı Sorgulama işlemlerinin yanında SSK Maaş Sorgulama, SSK Emeklilik gibi SGK Emekli Maaşı Sorgulama ekranlarını sorgulama işlemleriniz için kullanabilirsiniz.

SSK Emeklilik Şartları

Yeni Sosyal Güvenlik yasası herşeyi değiştiriyor. Yeni Sosyal Güvenlik yasasında nasıl etkileneceğiz, yeni SSK yasasındaki yenilikler! Emeklilik Şartları hakkında.

SSK Hastaneleri

SSK Hastaneleri sayfasında İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana gibi Türkiye'deki tüm illerdeki SSK Hastaneleri listesini il il, açık adres, telefon, fax gibi iletişim bilgilerine erişebilirsiniz. SSK Hastaneleri için.

Özel ve Devlet Hastaneleri Online Randevu

Özel ve devlet hastanelerin'den internet üzerinden online randevu sistemlerine ulaşma için. Online Randevu


e-Devlet Şifresi İle Emekli Maaşı Sorgulama

1. Adım : Şifresiz Emekli Maaşı Sorgulama almak için TC Kimlik No, nüfusa kayıtlı il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodu'nu girin.
2. Adım : Gelen ekranda 3. sırada listelenen "Hizmet Dökümü" linkine tıklayın.
3. Adım : SSK'lı iseniz "4 A Hizmet Dökümü" Bağkur'lu iseniz "4 B Hizmet Dökümü" seçiniz.
4. Adım : Gelen ekranda sigortalı hizmet dökümü detayını bulacaksınız. SSK Sicil No, ödenen prim gün sayısı, iş yeri no, il, şube, dönem, işe giriş tarihi, kazanç ve işten çıkış tarihi bilgileri görüntülenecek.

Şifresiz Emekli Maaş Sorgulama ekranında ayrıca tescil kaydı tesbiti, emekli aylık bilgisi, işgöremezlik ödeme, sağlık provizyon sorgulama, GSS tescil sorgulama ve 4C İsteğe Bağlı bilgilerini sorgulayabilirsiniz. SGK şifresiz emekli maaşı ekran göreselleri için şifresiz emekli maaş sorgulama linkine tıklayın.

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"SGK Sorgulama" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

WhatsApp Facebook Twitter Google+ LinkedIn Digg Pinterest Addthis