Şifresiz Emekli Maaşı Sorgulama

Şifresiz Emekli Maaşı Sorgulama ekranında e devlet şifresi ile Şifresiz Emekli Maaşı Sorgulama, ssk emekli maaşı sorgulama ve emekli maaş sorgulama yapabilirsiniz. TC kimlik no ile Şifresiz Emekli Maaşı Sorgulama yapmak için linke tıklayabilir ya da aşağıdaki resmi Emekli Maaşı Sorgulama ekranından yararlanabilirsiniz.

TC Kimlik No ile Şifresiz Emekli Maaşı Sorgulama Nasıl Yapılır ?

SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, Emekli Maaşı uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.

Emekli Maaşı Sorgulama işlemlerini aşağıdaki e-SGM ekranına tıkladıktan sonra e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra "4C Hizmetleri" başlığı altındaki 4C Emekli Aylık Bilgisi linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Şifresiz Emekli Maaşı Sorgulama

Şifresiz Emekli Maaş Sorgulama Yeniden

Kişisel bilgilerin korunması kapsamında Emekli Maaş Sorgulama'ları E-Devlet üzerinden E-Devlet Şifresi ile yapılabiliyordu. SGK aldığı yeni kararla yeniden Emekli Maaş Sorgulama'nın sgk.gov.tr internet adresinden şifresiz olarak sorgulanabilecek. Yeni Emekli Maaş Sorgulama uygulamasında kişinin TC Kimlik No'sına ilave istenilen kimlik bilgileri de girildikten sonra Emekli Maaş Sorgulama yapılabilecek.

Aşağıdaki Emekli Maaş Sorgulama ekranında Sigorta Sorgulama almak için açılan ekranda TC Kimlik No, Baba Adı, Nüfus İl, Nüfus İlçe, Cilt No, Aile Sıra No, Doğum Tarihi ve Güvenlik bilgileri girildikten sonra "Sorgula" butonuna tıklayınız.

2013 Emekli Zammı Belli Oldu

Emekli Maaşlarına İntibak Zammı


Dilerseniz SGK'ya dilekçe göndererek Sigorta Sorgulama verilerinin sadece E-Devlet üzerinden şifre ile görüntülenmesini talep edebilirsiniz. Emekli Maaşı Sorgulama Şifreli Dilekçe Talebi için. Emekli Maaş Sorgulama işlemleri aynı zamanda E-Devlet üzerinden e-Devlet Şifresi ile sorgulanmaya devam edecek. E-devlet üzerinden Emekli Maaş Sorgulama işleminizi kısa yoldan Emekli Maaşı Sorgulama e-devlet şifresi ile işlemi için.

Emekli Maaşınızı sorgulama yapabilmek için Tahsis Numarası ya da Sicil Tahsis Numarası girilmeli. Maalesef ülkemizde hala yapılan işin karşılığı olarak maaş'larda düzenleme hala yapılmıyor. Bundan dolayı bir işçinin yüksek bir memurdan daha fazla para kazanabildiğini de görebilmekteyiz.

Emekli maaşı ve emekli ikramiyesi hesaplama işlemleri, emekli maaşından muayene ve katılım payı kesintisi, emekliler için reçete ve kullanım süresi sorgulamalarını görmek istiyorsanız bu bilgelere de yine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Emekli Maaşı Sorgulama" Yorumlar ve Sorular

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"SSK" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

WhatsApp Facebook Twitter Google+ LinkedIn Digg Pinterest Addthis

Sayfa Etiketleri : emekli, emekli maaşı, emekli maaşı sorgulama, ssk hizmet dökümü, bağkur borç sorgulama, e devlet emekli maaşı sorgulama, 4a hizmet dökümü, ssk prim, bağkur prim

E. Çağrıcı

e-Mail : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın "Emekli Maaşı Sorgulama" ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - şifresiz emekli maaşı sorgulama