SGK Prim Sorgulama

SGK ekranında E-Devlet Şifresi ile SGK, SGK Sorgulama, SGK Hizmet Dökümü, SGK Prim Sorgulama, SGK Gün Sorgulama, SGK Emekli Maaşı Sorgulama yapabilirsiniz. E-Devlet şifresi ile SGK işlemlerinizi yapmak için SGK Prim Sorgulama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, SGK Prim Sorgulama uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.

e-SGM SGK Sorgulama Sayfası Neden Açılmıyor Öğrenmek İçin >>

TC Kimlik No ile SGK Prim Sorgulama Nasıl Yapılır ?

SGK Prim Sorgulama

E-Devlet Şifresi ile SGK Prim Nasıl Alınır ?

E-Devlet Sorgulama'ları için açılan ekranda TC Kimlik No ve PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yapınız. SGK Prim Sorgulama linkine tıklayarak açılan SSK Prim Sorgulama ekranında TC Kimlik No ve e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yaptıktan sonra TC Kimlik numaranızı ve e-devlet şifreninizle sisteme ilk girişinizin hemen sonrasında sistem e-devlet şifrenizi değiştirmenizi önerecek. Yeni E-devlet Şifreniz onaylandıktan sonra e-devlet kapısında içeriği girdiğiniz de SGK Dökümü'nü almak için SGK linkine tıklıyorsunuz. Ayrıca SGK Prim Sorgulama ve diğer SGK Sorgulama işlemlerinizi 4A Hizmet Dökümü sorgulama başlığı altında sorgulayabilirsiniz.

SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)

SGK, Sosyal Güvenlik Kurumu adıyla 2006 tarih 5502 sayılı Sosyal Güvenlik Kurumu Kanunu ile Bağkur, SSK ve Emekli Sandığı kurumlarının tek bir çatı altında toplandığı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına bağlanmış Türkiye'nin en geniş kapsamlı Sosyal Güvenlik Kurumu'dur. SGK bünyesine alınan SSK işlemlerinden SSK Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü işlemleri için ilgili sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

SGK Sorgulama

SGK Sorgulama ekranında TC Kimlik No ve E-Devlet Şifresi ile SGK Prim Sorgulama, SGK Hizmet Dökümü, SGK Gün Sorgulama, Sigorta Prim Sorgulama, Sigortalı Hizmet Dökümü sorgulamaları yapabilirsiniz. SGK Sorgulama için. SGK iletişim ve en yakın SGK için SGK Tel : (312) 430 20 47, İstanbul SGK İl Müdürlüğü ve SGK İl Müdürlükleri sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca İsteğe Bağlı Sigortalı Hizmet Dökümü, SSK'dan ne zaman emekli olurum?, Bağkur'dan ne zaman emekli olurum?, Emekli Sandığın'dan ne zaman emekli olurum?, Emekli Maaşım bağlandı mı? ve SGK Numarası işlemlerini online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :


4 adımda SGK hizmet dökümü

1. Adım : Şifresiz sgk hizmet dökümü almak için TC Kimlik No, nüfusa kayıtlı il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodu'nu girin.

2. Adım : Gelen ekranda 3. sırada listelenen "Hizmet Dökümü" linkine tıklayın.

3. Adım : SGK'lı iseniz "4 A Hizmet Dökümü" Bağkur'lu iseniz "4 B Hizmet Dökümü" seçiniz.

4. Adım : Gelen ekranda sigortalı hizmet dökümü detayını bulacaksınız. SGK Sicil No, ödenen prim gün sayısı, iş yeri no, il, şube, dönem, işe giriş tarihi, kazanç ve işten çıkış tarihi bilgileri görüntülenecek.
Şifresiz SGK prim sorgulama ekranında ayrıca tescil kaydı tesbiti, emekli aylık bilgisi, işgöremezlik ödeme, sağlık provizyon sorgulama, GSS tescil sorgulama ve 4C İsteğe Bağlı bilgilerini sorgulayabilirsiniz.

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"SGK Sorgulama" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

WhatsApp Facebook Twitter Google+ LinkedIn Digg Pinterest Addthis