4A Hizmet Dökümü

4A Hizmet Dökümü sayfasında TC Kimlik No ve E-Devlet Şifrenizle Bağkur Borç Sorgulama, Bağkur Hizmet Dökümü, Bağkur Emeklilik Sorgulama, Bağkur Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.
SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, SSK Hizmet Dökümü uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.

4 A Hizmet Dökümü Sorgulama işlemlerini aşağıdaki e-SGM ekranına tıkladıktan sonra e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra "4A Hizmetleri" başlığı altındaki 4A Hizmet Dökümü linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Adım Adım 4 A Hizmet Dökümü

1 Kasım 2010 tarihi itibariyle değişen devlet'le ilgili tüm sorgulama sistemlerinin tek merkezden kontol edilmesi kapsamında 4B Bağkur Borç Durumu Sorgulama işlemleri de artık turkiye.gov.tr adresinden yapılacak. E-Devlet Sorgulama'ları için açılan ekranda TC Kimlik No ve size en yakın PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yaptıktan sonra, sayfanın üst kısmında arama alanına "4A Hizmet Dökümü" yazarak gelen listede 4B Borç Durumu linkine tıklayarak Bağkur Borç Sorgulaması yapabilirsiniz. 4B Borç Durumu işlemi için.

SSK Hizmet Dökümü

DİKKAT : SSK hizmet primlerinizi SGK'nın resmi şifresiz hizmet dökümü ekranından öğrenebilir ya da ssk hizmet sorgulama linkine tıklayabilirsiniz. TC ile SSK Hizmet Dökümü almak için defalarca aynı bilgileri girmeniz gerekebilir, bu hatanın nedeni istenen kimlik bilgilerinin azaltılmasına karşın aşırı sorgulama yoğunluğundan dolayı SGK'nın e-SGM hizmet sistemi zaman zaman kilitlenebiliyor. Kimlik bilgilerinizi doğru dahi girseniz bir kaç defa girmeniz gerekebilir.

TC kimlik no ile sorgulayarak aldığınız hizmet dökümü bilgilerine göre Ne Zaman Emekli Olacağım ve SSK'dan ne kadar emekli maaşı alacağım sorularınıza cevapları Emekli Maaşı Sorgulama sayfasından alabilirsiniz.
Hizmet dökümü sayfasının sağ tarafında şifresiz ve ücretsiz olarak SSK hizmet sorgulamayı nasıl yapacağınızı video sunumla anlatıyoruz. Ve yine 4 adımda şifresiz ssk hizmet dökümünü nasıl alacağınızı anlatan ekran görüntülerinden yararlanabilirsiniz. SSK'lılar prim hizmet gün sayısını öğrenmek için 4A Hizmet dökümü'nü seçmeli.

1. Adım : Şifresiz ssk hizmet dökümü almak için TC Kimlik No, nüfusa kayıtlı il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodu'nu girin.

2. Adım : Gelen ekranda 3. sırada listelenen "Hizmet Dökümü" linkine tıklayın.

3. Adım : SSK'lı iseniz "4 A Hizmet Dökümü" Bağkur'lu iseniz "4 B Hizmet Dökümü" seçiniz.

4. Adım : Gelen ekranda sigortalı hizmet dökümü detayını bulacaksınız. SSK Sicil No, ödenen prim gün sayısı, iş yeri no, il, şube, dönem, işe giriş tarihi, kazanç ve işten çıkış tarihi bilgileri görüntülenecek.

Şifresiz SSK hizmet sorgulama ekranında ayrıca tescil kaydı tesbiti, emekli aylık bilgisi, işgöremezlik ödeme, sağlık provizyon sorgulama, GSS tescil sorgulama ve 4C İsteğe Bağlı bilgilerini sorgulayabilirsiniz. Hizmet dökümünü şifesiz nasıl alacağınızı Şifresiz ssk hizmet dökümü ekran görüntüleriyle öğrenmek için.

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"SSK" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

WhatsApp Facebook Twitter Google+ LinkedIn Digg Pinterest Addthis