Emekli Sandığı Sorgulama

ŞiEmekli Sandığı Sorgulama ekranında e-Devlet Şifresi ile Emekli Sandığı Sorgulama, Emekli Sandığı Maaş Sorgulama, Emekli Sandığı Hizmet Dökümü, Emekli Sandığı Evrak Takibi Sorgulama yapabilirsiniz. E-Devlet şifresi ile Emekli Sandığı Sorgulama için tıklayınız.

TC Kimlik No ile Şifresiz Emekli Maaşı Sorgulama Nasıl Yapılır ?

SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, Emekli Maaşı uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.

Emekli Maaşı Sorgulama işlemlerini aşağıdaki e-SGM ekranına tıkladıktan sonra e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra "4C Hizmetleri" başlığı altındaki 4C Emekli Aylık Bilgisi linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.


TC kimlik no ile hizmet dökümü, ssk prim, sicil no ve maaş sorgulama vb emekli sandığı sorgulama işlemlerinizi şifresiz olarak Emekli Maaşı Sorgulama sayfasından ya da aşağıdaki şifresiz emekli maaş sorgulama ekranından yapabilirsiniz.
Şifresiz Emekli Maaşı Sorgulama

e-Devlet Şifresi ile Emekli Sandığı Sorgulama

SSK Sorgulama Sistemi 1 Kasım 2010 tarihi itibariyle tamamen değişti. E-Devlet Sorgulama'ları için açılan ekranda TC Kimlik No ve size en yakın PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yapınız. E-devlet sistemine giriş yaptığınızda emekli sandığı işlemlerinin e-devlet kapsısındaki karşılığı 4A Emekli Ödeme Bilgileri'dir. Emekli Sandığı Sorgulama işlemi için tıklayınız.

Emekli Sandığı Hizmet Dökümü Sorgulama

TC Kimklik No ve e-devlet şifresi girerek e-devlet üzerinden Emekli Sandığı Hizmet Dökümü Sorgulama yapabilirsiniz. Bu sayfada emekli sandığı prim durumunuzu, ne zaman emekli olabileceğinizi sorgulamalayabilirsiniz. Emekli Sandığı Hizmet Dökümü Sorgulama için.


Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Emekli Maaşı Sorgulama" Yorumlar ve Sorular

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"SSK" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

WhatsApp Facebook Twitter Google+ LinkedIn Digg Pinterest Addthis