Şifresiz SSK Hizmet Dökümü

Şifresiz SSK Hizmet Dökümü SSK'nın resmi websitesi sgk.gov.tr'den yeniden ücretsiz olarak SSK Hizmet Dökümü şifresiz alınabilmekte.
SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, SSK Sorgulama uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.
Şifresiz SSK Sorgulama işlemlerini aşağıdaki e-SGM ekranına tıkladıktan sonra e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra "4A Hizmetleri" başlığı altındaki 4A Hizmet Dökümü linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

SSK Hizmet Dökümü Şifresiz işlemi için SSK'nın açılan ekranında TC Kimlik No, Nüfus İl, Cilt No, Doğum Tarihi ve Güvenlik bilgileri girildikten sonra "Sorgula" butonuna tıklayınız. Hizmet Dökümü bilgilerini şifresiz almak için SSK Hizmet Dökümü Şifresiz linkini takip edebilir ya da aşağıdaki ssk hizmet dökümü ekranını kullanabilirsiniz.

TC Kimlik No ile Şifresiz SSK Hizmet Dökümü Nasıl Alınır ?

Şifresiz SSK Hizmet Dökümü
Şifresiz SSK Hizmet Dökümü için SGK çok fazla kimlik bilgisi istediği için SGK Sorgulama sistemi zaman zaman kilitlenebiliyor. Girdiğiniz bilgilerin yanlış olduğu gibi uyarılar alabilirsiniz, hizmet dökümü bilgisini almak için usanmadan bir kaç kez aynı bilgileri girmelisiniz.

SGK güvenlik uzmanları ve bazı kurumların kişilerin talepleri doğrultusunda SGK, 15 Aralık 2011'den itibaren tekrardan bazı SSK Hizmet Dökümü'ünü sgk.gov.tr internet sitesinden şifresiz görülebilmesini sağlamaya başladı. SSK Hizmet Dökümü işlemleri e-Devlet üzerinden de şifreli olarak sorgulanabilmekte. İsteyen SGK'ya dilekçeyle başvurarak SSK verilerinin başkalarınca görüntülenmesini engelleyebilecek. SSK Hizmet Dökümü verilerinin E-Devlet'ten şifreli olarak görüntülenmesi için SSK Hizmet Dökümü şifreli görüntüleme talebi dilekçesini en yakın SGK müdürlüğüne göndermesi yeterli. E-Devlet üzerinden E-Devlet Şifresi ile E-Devlet SSK Hizmet Dökümü almak için.


Adım Adım Şifresiz SSK Hizmet Dökümü

SGK'nın aldığı kararla SSK Hizmet Dökümü işlemleri ücretsiz sorgulanabilecek ancak eski SSK Hizmet Dökümü'den farklı olarak yine kişisel bilgilerin güvenliği amaçlı kişinin daha fazla kimlik bilgileri girilerek sorgulama yapılabilecek. Aşağıdaki SSK Sorgulama ekran görüntülerinde olduğu gibi birinci adımda TC Kimlik No, Baba Adı, Nüfus İl, Nüfus İlçe, Cilt No, Aile Sıra No, Doğum Tarihi ve Güvenlik bilgilerinin tamamını doğru olarak girmelisiniz.

Belirtilen kimlik bilgileri kimlik doğrulama sistemi tarafında doğrulanırsa bir sonraki ekranda SGK'nın ücretsiz sorgulama ekranlarına ulaşmış olacaksınız.


Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"SSK Sorgulama" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

Youtube Facebook Twitter Google+ LinkedIn Vimeo Dailymotion Pinterest Tumblr Addthis

Etiketler : SSK, SSK Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü, Şifresiz SSK Hizmet Dökümü, E-Devlet SSK Hizmet Dökümü, 4a hizmet dökümü