SGK Hizmet Dökümü

e-SGM sgk sorgulama ekranında SGK hizmet dökümü'nü e-Devlet şifresi olmadan da alabiliyorsunuz. Şifresiz SGK Hizmet Dökümü almak için aşağıda SGK'nın resmi şifresiz hizmet dökümü ekranını da kullanabilirsiniz.
SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, SGK Hizmet Dökümü uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.
SGK Sorgulama işlemlerini aşağıdaki e-SGM ekranına tıkladıktan sonra e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra "4A Hizmetleri" başlığı altındaki 4A Hizmet Dökümü linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

SGK Hizmet Dökümü ekranında E Devlet Şifresi ile 4a hizmet dökümü, SGK Sorgulama, SGK Hizmet Dökümü, SGK Prim Sorgulama, Emekli Maaşı Sorgulama, SGK Gün Sorgulama yapabilirsiniz. SGK Hizmet Dökümü sorgulama için. SGK Hizmet Dökümü almak için aşağıda SGK'nın resmi şifresiz SGK hizmet dökümü ekranını da kullanabilirsiniz.

SGK Hizmet Dökümü TC Kimlik No ile Şifresiz Olarak Nasıl Alınır ?

SGK Hizmet Dökümü

SGK Sorgulama aşağıdaki SSK'nın Şifresiz SGK Hizmet Dökümü ekranından yapılabilir ya da SGK Hizmet Dökümü linkine tıklayabilirsiniz. Şifresiz Hizmet Dökümü için SGK çok fazla kimlik bilgisi istediği için SSK Hizmet Dökümü sistemi zaman zaman kilitlenebiliyor, kimlik bilgilerinizi doğru girseniz de aynı bilgileri tekrar girmenizi isteyebilir sgk hizmet uygulaması, bir kaç denemeden sonra 4a hizmet dökümü bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

SGK Hizmet Dökümü, SGK tarafından yeniden şifresiz olarak görebilmesi sağlandı. SGK Hizmet Dökümü'nü alabilmek için, yukarıdaki linke tıklayarak, açılan sayfada "TC Kimlik No, Baba Adı, Nüfusa Kayıtlı Olduğunuz İl ve İlçe, Cilt No, Aile Sıra No ve Doğum Tarihi" bilgilerini girdikten sonra "Sorgula" butonuna basınız. Açılan ekranda 4a hizmet dökümü kapsamınadaki sigortalılar, "Hizmet Dökümü 4A", 4b hizmet dökümü kapsamındaki kendi primini ödeyenler "Hizmet Dökümü 4A" ve 4c hizmet dökümü kapsamındaki kamu çalışanları da "Hizmet Dökümü 4C" linkine tıklayarak, SGK Hizmet Dökümü'nü görebilirsiniz. SSK Hizmet Dökümü aynı zamanda e Devlet Şifresi ile e-devlet adresi turkiye.gov.tr'den de sorgulanabilecek. İsteyen devamdaki linke tıklayarak sayfadaki dilekçeyi SGK'ya göndererek SGK Hizmet Dökümü Sorgulaması Şifre'li olmasını talep edebilirsiniz.

4 adımda SGK hizmet dökümü nasıl alınır ?

4 adımda SGK hizmet dökümü

1. Adım : Şifresiz sgk hizmet dökümü almak için TC Kimlik No, nüfusa kayıtlı il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodu'nu girin.
SSK prim sorgulama
2. Adım : Gelen ekranda 3. sırada listelenen "Hizmet Dökümü" linkine tıklayın.
Şifresiz SGK Prim Sorgulama
3. Adım : SGK'lı iseniz "4 A Hizmet Dökümü" Bağkur'lu iseniz "4 B Hizmet Dökümü" seçiniz.
Şifresiz SGK Hizmet Dökümü
4. Adım : Gelen ekranda sigortalı hizmet dökümü detayını bulacaksınız. SGK Sicil No, ödenen prim gün sayısı, iş yeri no, il, şube, dönem, işe giriş tarihi, kazanç ve işten çıkış tarihi bilgileri görüntülenecek.
Şifresiz SGK prim sorgulama ekranında ayrıca tescil kaydı tesbiti, emekli aylık bilgisi, işgöremezlik ödeme, sağlık provizyon sorgulama, GSS tescil sorgulama ve 4C İsteğe Bağlı bilgilerini sorgulayabilirsiniz.

Şifresiz SGK Sorgulama

SGK Sorgulama Sistemi Değişti

E-Devlet Sorgulama'ları için açılan ekranda TC Kimlik No ve PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yapınız. SGK Hizmet Dökümü sorgulama linkine tıklayarak sorgulama yapabilirsiniz.
"SGK Hizmet Dökümü" ile ilgili görüş, öneri, soru ve yorumlarınızı facebook adresinizle bağlantı yaparak Hizmet Dökümü yazısının sonunda okuyucularımızla paylaşabilirsiniz...

E-Devlet üzerinden SGK Hizmet Dökümü Nasıl Alabilirim?

e-devlet sisteminde SGK Hizmet Dökümü sorgulama işlemi de diğer SGK Sorgulama işlemleri gibi 4 A Hizmet Dökümü başlığı altında ele alınmış. E-Devlet üzerinden E-Devlet SGK Hizmet Dökümü alabilmek için. Yine E-Devlet üzerinden TC Kimlik No ile hizmet dökümü almak için SGK Hizmet Dökümü TC Kimlik No İle Sorgulama sayfasını da inceleyebilirsiniz.

Özel ve Devlet Hastaneleri Online Randevu

SGK, Özel ve devlet hastanelerin'in internet üzerinden çalışan online randevu sistemlerine ulaşmak için. Online Randevu SGK Hizmet Dökümü sayfasında Askerlik Borçlanması, Emekli Aylığı ve İkramiye Sorgulama, Emeklilik Yaşı Hesabı ve Ne zaman emekli olabilirim sorularının yanıtlarını SGK Hizmet Dökümü sık sorulan sorular bölümünde yazılı ve görsel içerikle inceleyebilirsiniz.

SGK

SGK, Sosyal Güvenlik Kurumu 2006 tarihli 5502 sayılı Sosyal Güvenlik Kurumu Kanunu yasalaşarak Bağkur, SSK ve Emekli Sandığı kurumları SGK çatısı altında birleştirilerek Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na bağlanmıştır.

SGK Hizmet Dökümü SSS