Bağkur Emekli Aylığı Sorgulama

Bağkur Emekli Aylığı Sorgulama sayfasında Bağkur No ya da TC Kimlik No bilgisini girerek Bağkur Emekli Maaş Bilgisi, Bağkur Askerlik Borçlanması, Emekli Aylığı ve İkramiye Hesaplama, Emeklilik Kaydı Sorgulama, Bağkur Borç Durumu, Bağkur Hizmet Süresi, Bağkur Basamak Listesi, Bağkur Hak Sahipliği Sorgulama, Bağkur Emeklilik, Bağkur emekli aylığı sorgulama, Sigortalı Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.

TC ile Şifresiz Bağkur Borç Sorgulama

SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, Bağkur Sorgulama uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.

Bağkur Borç Sorgulama işlemlerini aşağıdaki e-SGM ekranına tıkladıktan sonra e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra "4B Hizmetleri" başlığı altındaki 4B Hizmet Bilgisi linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.


Şifresiz Bağkur Borç Sorgulama

Şifresiz Bağkur Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-devlet Kapısı'ndan e-devlet şifresi ile giriş paralı giriş olunca, e-devlet şifresi'ni unutana yeni şifre 10 TL, e-devlet şifre hatırlatma servisinin olmaması gibi traji komik durumlardan sonra ve Bağkur'un isyanlara daha fazla dayanamaması sonucu Bağkur Sorgulamaları yeniden Aralık 2011 tarihinde itibaren şifresiz verilmeye başlandı.

Bağkur Hizmet Dökümü almak için SGK'nın hizmet sorgulama sistemi zaman zaman çöküşler yaşasa da en kolay Bağkur Sorgulama'yı Bağkur Borç Sorgulama linkini takip ederek alabilirsiniz. TC Kimlik No, Nufus İl, Cilt No, Doğum Yılı ve Güvenlik Kodu bilgilerini girdikten sonra hizmet dökümü sonucu için "Sorgula" butonuna tıklayın. Şifresiz Bağkur Borç Sorgulama sonucunun ekranda görüntülenmesi sistem yoğunluğuna göre hemen de gerçekleşebilir, bir kaç defa denemenin sonucununda da sonuçları alabilirsiniz, sabırlı olmalı ve yılmamanız önerilir.

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :


1. Adım : Şifresiz bağkur borç sorgulama almak için TC Kimlik No, nüfusa kayıtlı il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodu'nu girin.

2. Adım : Gelen ekranda 3. sırada listelenen "Hizmet Dökümü" linkine tıklayın.

3. Adım : Bağkur iseniz "4 A Hizmet Dökümü" Bağkur'lu iseniz "4 B Hizmet Dökümü" seçiniz.

4. Adım : Gelen ekranda bağkur hizmet dökümü detayını bulacaksınız. Sigorta sicil no, ödenen prim gün sayısı, iş yeri no, il, şube, dönem, işe giriş tarihi, kazanç ve işten çıkış tarihi bilgileri görüntülenecek.

Şifresiz bağkur borç sorgulama ekranında ayrıca tescil kaydı tesbiti, emekli aylık bilgisi, işgöremezlik ödeme, sağlık provizyon sorgulama, GSS tescil sorgulama ve 4C İsteğe Bağlı bilgilerini sorgulayabilirsiniz. Bağkur prim dökümünüzü nasıl yapacağınızı anlatan ekranlar için Şifresiz Bağkur Borç Sorgulama.

"Bağkur Borç Sorgulama" Yorum ve Sorularınız için...

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Bağkur Borç Sorgulama" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

WhatsApp Facebook Twitter Google+ LinkedIn Digg Pinterest Addthis