Bağkur 4B Borç Durumu

4B Borç Durumu sayfasında TC Kimlik No ve E-Devlet Şifrenizle Bağkur Borç Sorgulama, Bağkur Hizmet Dökümü, Bağkur Emeklilik Sorgulama, Bağkur Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.

TC ileŞifresiz Bağkur Borç Sorgulama

SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, Bağkur Sorgulama uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.

Bağkur Borç Sorgulama işlemlerini aşağıdaki e-SGM ekranına tıkladıktan sonra e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra "4B Hizmetleri" başlığı altındaki 4B Hizmet Bilgisi linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.


Şifresiz Bağkur Borç Sorgulama

1 Kasım 2010 tarihi itibariyle değişen devlet'le ilgili tüm sorgulama sistemlerinin tek merkezden kontol edilmesi kapsamında 4B Bağkur Borç Durumu Sorgulama işlemleri de artık turkiye.gov.tr adresinden yapılacak. E-Devlet Sorgulama'ları için açılan ekranda TC Kimlik No ve size en yakın PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yaptıktan sonra, sayfanın üst kısmında arama alanına "4B Borç Durumu" yazarak gelen listede 4B Borç Durumu linkine tıklayarak Bağkur Borç Sorgulaması yapabilirsiniz. 4B Borç Durumu işlemi için.

Yeni Bağkur Sorgulama Sistemi

Eski Bağkur Sorgulama Sistemi

Bu bölümde Eski SSK Sorgulama Sistemi'nde Online Bağkur Prim Sorgulama işleminizi nasıl yapabileceğinizi, güncel Bağkur Prim verilerinize nasıl ulaşacağınızı anlatacağız. Bağkur Priminizi TC kimlik no ile sorgulama yapabileceğiniz gibi Bağkur No ile de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. TC Kimlik ya da SSK Bağkur bilgisini girdikten sonra Sistemin Ürettiği rakamsal değeri hemen karşısındaki ilgili alana yazıp Sigortalı Ara butonuna tıklamanız yeterli.

Eski Bağkur Sorgulama Sitemi'nde Bağkur Prim Borç Sorgulama için. Kaynak: Bağkur

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :


1. Adım : Şifresiz bağkur borç sorgulama almak için TC Kimlik No, nüfusa kayıtlı il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodu'nu girin.

2. Adım : Gelen ekranda 3. sırada listelenen "Hizmet Dökümü" linkine tıklayın.

3. Adım : Bağkur iseniz "4 A Hizmet Dökümü" Bağkur'lu iseniz "4 B Hizmet Dökümü" seçiniz.

4. Adım : Gelen ekranda bağkur hizmet dökümü detayını bulacaksınız. Sigorta sicil no, ödenen prim gün sayısı, iş yeri no, il, şube, dönem, işe giriş tarihi, kazanç ve işten çıkış tarihi bilgileri görüntülenecek.

Şifresiz bağkur borç sorgulama ekranında ayrıca tescil kaydı tesbiti, emekli aylık bilgisi, işgöremezlik ödeme, sağlık provizyon sorgulama, GSS tescil sorgulama ve 4C İsteğe Bağlı bilgilerini sorgulayabilirsiniz. Bağkur prim dökümünüzü nasıl yapacağınızı anlatan ekranlar için Şifresiz Bağkur Borç Sorgulama.

"Bağkur Borç Sorgulama" Yorum ve Sorularınız için...

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Bağkur Borç Sorgulama" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

WhatsApp Facebook Twitter Google+ LinkedIn Digg Pinterest Addthis