Şifresiz Bağkur Borç Sorgulama

Şifresiz Bağkur Borç Sorgulama uygulamasıyla Bağkur websitesi sgk.gov.tr'den yeniden ücretsiz olarak herkes Bağkur Borç Sorgulama yapabilecek. Bağkur Borç Sorgulama Şifresizz işlemi için Bağkur'un açılan ekranında Uyruk, TC Kimlik No, Nüfus İl, Cilt No, Doğum Yılı ve Güvenlik bilgilerini girdikten sonra "Sorgula" butonuna basınız.

TC ileŞifresiz Bağkur Borç Sorgulama

SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, Bağkur Sorgulama uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.

Bağkur Borç Sorgulama işlemlerini aşağıdaki e-SGM ekranına tıkladıktan sonra e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra "4B Hizmetleri" başlığı altındaki 4B Hizmet Bilgisi linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.


Şifresiz Bağkur Borç Sorgulama

Bağkur Borç Sorgulama Şifresizz sayfasında SSK Sorgulama, Bağkur Borç Sorgulama, 4 C-Borc-Durumu sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

SGK güvenlik uzmanları ve bazı kurumların kişilerin talepleri doğrultusunda SGK, 15 Aralık 2011'den itibaren tekrardan bazı Bağkur Borç Sorgulama'larını www.sgk.gov.tr web sayfasından şifresiz görülebilmesini sağlamaya başladı. Bağkur Borç Sorgulama işlemleri e-Devlet üzerinden de şifreli olarak sorgulanabilmekte. E-Devlet üzerinden E-Devlet Bağkur Borç Sorgulama yapmak için. İsteyen kişiler SGK'ya dilekçeyle başvurarak Bağkur verilerinin başkalarınca görüntülenmesini engelleyebilecekler. Bağkur Borç Sorgulama verilerinizin sadece e-devlet üzerinden görüntülenmesini istiyorsanız SGK hizmetleri yeniden şifresiz sayfasındaki dilekçeyi ilgili SGK müdürlüğüne gönderebilirsiniz.

Adım Adım Şifresiz Bağkur Borç Sorgulama

SGK'nın aldığı kararla Bağkur Borç Sorgulama işlemleri ücretsiz sorgulanabilecek ancak eski Bağkur Borç sorgulama'dan farklı olarak yine kişisel bilgilerin güvenliği amaçlı kişinin daha fazla kimlik bilgileri girilerek sorgulama yapılabilecek. Aşağıdaki Bağkur Borç Sorgulama ekran görüntülerinde olduğu gibi birinci adımda TC Kimlik No, Baba Adı, Nüfus İl, Nüfus İlçe, Cilt No, Aile Sıra No, Doğum Tarihi ve Güvenlik bilgilerinin tamamını doğru olarak girmelisiniz.

Belirtilen kimlik bilgileri kimlik doğrulama sistemi tarafında doğrulanırsa bir sonraki ekranda Bağkur'un ücretsiz sorgulama ekranlarına ulaşmış olacaksınız.

Bağkur Borç Sorgulama Ekranları


Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :


1. Adım : Şifresiz bağkur borç sorgulama almak için TC Kimlik No, nüfusa kayıtlı il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodu'nu girin.

2. Adım : Gelen ekranda 3. sırada listelenen "Hizmet Dökümü" linkine tıklayın.

3. Adım : Bağkur iseniz "4 A Hizmet Dökümü" Bağkur'lu iseniz "4 B Hizmet Dökümü" seçiniz.

4. Adım : Gelen ekranda bağkur hizmet dökümü detayını bulacaksınız. Sigorta sicil no, ödenen prim gün sayısı, iş yeri no, il, şube, dönem, işe giriş tarihi, kazanç ve işten çıkış tarihi bilgileri görüntülenecek.

Şifresiz bağkur borç sorgulama ekranında ayrıca tescil kaydı tesbiti, emekli aylık bilgisi, işgöremezlik ödeme, sağlık provizyon sorgulama, GSS tescil sorgulama ve 4C İsteğe Bağlı bilgilerini sorgulayabilirsiniz. Bağkur prim dökümünüzü nasıl yapacağınızı anlatan ekranlar için Şifresiz Bağkur Borç Sorgulama.

"Bağkur Borç Sorgulama" Yorum ve Sorularınız için...

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Bağkur Borç Sorgulama" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

WhatsApp Facebook Twitter Google+ LinkedIn Digg Pinterest Addthis