SGK Prim Sorgulama

SGK Prim Sorgulama ekranında E-Devlet Şifresi ile SGK Sorgulama, SGK Hizmet Dökümü, SGK Prim Sorgulama, SGK Gün Sorgulama, SGK Maaş Sorgulama ve SGK Emekli Maaşı Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. SGK Prim Sorgulama için.
SSK Sorgulama işlemleri gibi yeniden yapılandırma kapsamında SGK Sorgulama işlemlerini de E-devlet üzerinden yapabilirsiniz. SGK Prim Sorgulama yapabilmek için öncelikle E Devlet Kapısı'ndan E Devlet Giriş için TC Kimlik No ve size en yakın PTTen yakin PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yapmalısınız. Sisteme ilk girişinizde ilk verilen şifreyi size özel hatırlayabileceğiniz en az 8 karakter en az bir harf ve sayı içeren bir şifreyle değiştirmeniz istenecek.

E-devlet sorgulama sistemine giriş yaptığınızda kolay ve hızlı SGK Prim Sorgulama yapabilmek için bu linke tıklayınız. E-Devlet Sorgulama sisteminde SGK Prim Sorgulama'nın yeni karşılığı 4A Hizmet Dökümü'dir. E-Devlet üzerinden SGK Sorgulama işlemlerinizi 4 A Hizmet Dökümü linkini takip ederek de yapabilirsiniz.

SGK Prim Sorgulama'larınızı yine E-Devlet SGK Sorgulama ve E-Devlet SGK Prim Sorgulama linkleri aracılığıyla da işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.