E Devlet SSK Sorgulama

E-Devlet SSK Sorgulama ekranında SSK Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, SSK Gün Sorgulama, E-Devlet SSK Sorgulama işlemlerini e-Devlet Şifrenizle e-devlet üzerinden yapabilirsiniz. Tüm E Devlet SSK Sorgulama işlemleriniz için.

Size en yakın PTT'ye şahsen başvurarak 1 TL ödeyip görevlinin size teslim ettiği kapalı zarf içinde E-Devlet Şifresi'ni girerek e-devlet SSK sorgulama alanına ulaşmış olacaksınız.
turkiye.gov.tr adresine girdiğinizde TC Kimlik No ve E-Devlet şifrenizi girebileceğiniz kolay anlaşılır bir ekranda istenilen bilgileri giriyorsunuz. Sisteme ilk defa giriyorsanız e-devlet sistemi size şifrenizi sadece sizin bilebileceğiniz bir şifre belirlemenizi de isteyecek.

Bu işlemden sonra artık e-devlet kapısında sıra beklemeden SSK Prim Sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz diyoruz ancak bazen e-devlet sorgulama sistemininde yoğunluk nedeniyle yavaş sorgulama yaptığını da göreceksiniz. Açılan ekran biraz karışık bir ekran, aradığınızı bulmakta zorlanabilirsiniz. Arama sonuçları da önceki ssk sorgulama sonuçlarından farklı, e-devlet içinde kabolmadan e-devlet ssk sorgulama yapabilmek için e-devlet ssk sorgulama linkine tıklamanızı öneririz.

E-Devlet SSK Sorgulama

E-Devlet SSK Sorgulama ekranında SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, SSK Gün Sorgulama gibi SSK Sorgulama'larınızı TC Kimlik No ve e-Devlet şifrenizle e-devlet üzerinden yapabilirsiniz.

E-Devlet SSK Hizmet Dökümü

SSK Hizmet Dökümü sayfasında TC Kimlik No ve E-Devlet şifrenizi girerek sigorta hizmet dökümü bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Hizmet dökümü detayında ne zamandan bu yana ssk sigortanızın yattığını, toplam ssk prim tutarlarınızı, gün, ay ve yıl olarak gösteren ssk hizmet dökümünü görüntüleyebilirsiniz. E-Devlet SSK Hizmet Dökümü ayrıntıları için;

SSK Hizmet Dökümü

SSK Hizmet Dökümü sayfasında TC Kimlik No ve E-Devlet Şifrenizle ödenen SSK Prim'lerinizi ay, yıl ve genel toplam ssk sigorta tutar ve hizmet dökümünüzü sorgulayabilirsiniz. SSK Hizmet Dökümü ayrıntıları için;

SSK Prim Sorgulama

SSK Prim Sorgulama ekranında TC Kimlik No ve E-Devlet Şiresiyle SSK Hizmet Dökümü, SSK Sorgulama ve SSK Gün Sorgulama yapabilirsiniz. Bu sayfada son zamanlarda sürekli sorunlar yaşanılan SSK Prim Sorgulama'yı nasıl yapacağınız bilgisini ve ilgili linkleri bulabilirsiniz. SSK Prim Sorgulama işlemlerimizi bu linke tıklayarak yapabiliriz.

SGK Sorgulama

SGK Sorgulama ekranında TC Kimlik No ve E-Devlet Şifresi ile SGK Prim Sorgulama, SGK Hizmet Dökümü, SGK Gün Sorgulama, Sigorta Prim Sorgulama, Sigortalı Hizmet Dökümü sorgulamaları yapabilirsiniz. SGK Sorgulama için.

SSK Maaş Sorgulama

SSK Maaş Sorgulama ekranında TC Kimlik No ve E-Devlet şifrenizle Emekli Maaşı Sorgulama, ne zaman emekli olabilirim ve değişen SSK maaşınızı sorgulayabilirsiniz. SSK Maaş Sorgulama'sı yapabilmek için.

SSK Gün Sorgulama

SSK Gün Sorgulama sayfasında TC Kimlik No ve E-Devlet Şifresiyle SSK Gün Dökümü, SSK Gün Sayısı, SK Prim Gün Sayısı, SSK Prim Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü işlemlerini yapabilirsiniz. SSK Gün Sorgulama'sı için.

SSK Borç Sorgulama

SSK Borç Sorgulama işleminiz için E-Devlet sisteminde TC Kimlik No ve E-Devlet Şifrenizi girerek SSK borcunuzu, SSK ödenen prim gün sayınızı, ne kadar prim daha ödemeniz gerektiği, SSK Prim Hesaplama, Cemiyet Kesintisi Sorgulama, Sigortalı Hizmet Dökümü, kaç yaşında emekli olabileceğiniz gibi soruların yanıtını bulabilirsiniz.

Sigorta Sorgulama

Sigorta Sorgulama işlemi için E-Devlet websitesinde TC Kimlik No ve PTT'den alacağınız E-Devlet Şifresiyle Sigorta Prim Sorgulama, SSK Prim Sorgulama, kaç yaşında sigortadan emekli olabileceğiniz ve Sigorta Hizmet Dökümü bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sigorta Sorgulama'sı için.

E Devlet Sigorta Sorgulama

E-Devlet Sigorta Sorgulama işlemlerinizi Sigorta Hizmet Dökümü, Sigorta Prim Sorgulama, Sigorta No Sorgulama, Sigorta sicil no ve sigorta emeklilik sorgulama bilgilerine erişebilirsiniz. E-devlet sisteminde E-Devlet Sigorta Sorgulama yapabilmek için.

SSK Emeklilik Şartları

Yeni Sosyal Güvenlik yasası herşeyi değiştiriyor. Yeni Sosyal Güvenlik yasasında nasıl etkileneceğiz, yeni sgk yasasındaki yenilikler! SSK Emeklilik Şartları hakkında.

E-Devlet