SSK Prim Gün Sayısı

SSK Prim Gün Sayısı sayfasında TC Kimlik No ve E-Devlet Şifrenizi girerek SSK Gün Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü ve SSK Prim Sorgulama yapabilirsiniz.

TC Kimlik No ile SSK Prim Gün Sayısı Nasıl Sorgulanır ?

SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, SSK Prim uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.

SSK Prim Hesaplama işlemlerini aşağıdaki e-SGM ekranına tıkladıktan sonra e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra "4A Hizmetleri" başlığı altındaki 4A Hizmet Dökümü linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

SSK Prim

SSK Sorgulama Sistemi 1 Kasım 2010 tarihi itibariyle tamamen değişti. E-Devlet Sorgulama'ları için açılan ekranda TC Kimlik No ve PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yapınız. SSK Prim Gün Sayısı Sorgulama işlemi için tıklayınız.

SSK Prim Gun Sayısı Yardım

SSK Sicil Numarası'nı girdikten sonra Sistemin Ürettiği rakamsal değeri hemen karşısındaki ilgili alana yazıp Sigortalı Ara butonuna tıklamanız yeterli.

SSK Sorgulama Sistemi Değişti

E-Devlet Sorgulama'ları için açılan ekranda TC Kimlik No ve PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yapınız. SSK Sorgulama ve SSK Prim Sorgulama işlemi için E-Devlet Sorgulama linkine tıklayarak da sorgulama yapabilirsiniz.

SSK Prim Günleri Sorgulama işlemi için.

Kaynak: SSK - Sosyal Sigortalar Kurumu

Not: SSK ile Bağkur arasında imzalanan protokol gereği yapılacak işlemler dışında sayfa içeriği bilgilendirme amaçlı olup, resmi belge olarak kullanılamaz. Uyuşmazlık halinde Kurum kayıtları esastır.

Şifresiz ssk sorgulama yapmak için

1. adımda TC Kimlik No, nüfusa kayıtlı il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodunu giriniz.
2. adımda gelen ekranda 3. sırada listelenen "Hizmet Dökümü" linkine tıklayın.
3. adımda SSK'lı iseniz "4 A Hizmet Dökümü" bağkur'lu iseniz "4 B Hizmet Dökümü" seçiniz.
4. adımda gelen ekranda sigortalı hizmet dökümü detayını bulacaksınız. SSK Sicil No, ödenen prim gün sayısı, iş yeri no, il, şube, dönem, işe giriş tarihi, kazanç ve işten çıkış tarihi bilgileri görüntülenecek.

Şifresiz SSK prim sorgulama ekranında ayrıca tescil kaydı tesbiti, emekli aylık bilgisi, işgöremezlik ödeme, sağlık provizyon sorgulama, GSS tescil sorgulama ve 4C İsteğe Bağlı bilgilerini sorgulayabilirsiniz.

SSK gün sorgulamalarınızı anlatan ekran görselleri için şifresiz ssk sorgulama ekranları.

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"SSK Prim" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

WhatsApp Facebook Twitter Google+ LinkedIn Digg Pinterest Addthis