SGK Sorgu

SGK Sorgu ekranında E-Devlet Şifresi ile SGK Sorgulama, SGK Hizmet Dökümü, SGK Prim Sorgulama, SGK Gün Sorgulama, SGK Prim ve SGK Emeklilik Sorgulama yapabilirsiniz. SSK Sorgulama işlemlerini E-Devlet Şifresi ile yapmak için SGK Sorgulama
E-Devlet Şifresi Olmadan Şifresiz SGK Sorgulama

SGK Sorgulama Duyuru

SGK, 15 Aralık 2011'den itibaren tekrardan bazı SSK Sorgulama'larını www.sgk.gov.tr web sayfasından şifresiz görülebilmesini sağlayacak. SGK Sorgulama işlemleri e-Devlet üzerinden şifreli olarak sorgulanabildiği gibi SGK'nın internet sitesinden de aynı zamanda sorgulama yapılabilecek. Konuyla ilgili daha fazla bilgi için SGK hizmetleri yeniden şifresiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Şifresiz SGK Sorgulama SGK Resmi Ekranı

SGK Sorgulama aşağıdaki SSK'nın resmi Şifresiz SGK Hizmet Dökümü ekranından yapılabilir ya da SGK Hizmet Dökümü linkine tıklayabilirsiniz. Şifresiz SSK Hizmet Dökümü için SGK çok fazla kimlik bilgisi istediği için SGK Sorgulama sistemi zaman zaman kilitlenebiliyor.
SGK Sorgulama

SGK Sorgulama Sistemi Değişti

Kişisel bilgilerin korunması amacıyla SGK Sorgulamaları artık E-Devlet Sorgulama sisteminde TC Kimlik No ve PTT'den edineceğiniz e-Devlet Şifresi'yle yapılabilemektedir.

Eski SSK Sorgulama Sistemi

Bu bölümde Eski SSK Sorgulama Sistemi'nde Online SSK Prim Sorgulama işleminizi nasıl yapabileceğinizi, güncel SSK Prim verilerinize nasıl ulaşacağınızı anlatacağız. SSK Priminizi TC kimlik no ile sorgulama yapabileceğiniz gibi SSK Sicil No ile de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. TC Kimlik No ya da SSK Sicil bilgisini girdikten sonra Sistemin Ürettiği rakamsal değeri hemen karşısındaki ilgili alana yazıp Sigortalı Ara butonuna tıklamanız yeterli. SSK Prim Sorgulama ve SSK Hizmet Dökümü işlemleri için linkine tıklayınız.