4A Emekli Aylığı Kesintileri

Sunday, October 25, 2020
E-devlet Sorgulama sisteminde 4A Emekli Aylığı Kesintileri sayfasında ssk prim sorgulama, ssk hizmet dökümü, ssk gün sorgulama gibi ssk sorgulama işlemlerini tc kimlik no ve e-devlet şifrenizle yapabilirsiniz. 4A Emekli Aylığı Kesintileri için. E-Devlet sistemine giriş yaptıktan sonra 4A Emekli Aylığı Kesintileri kısa yoldan ulaşmak için.

SSK Sorgulama İşlemleri

SSK Hizmet Dökümü

SSK Hizmet Dökümü sayfasında TC Kimlik No ve E-Devlet şifrenizi girerek sigorta hizmet dökümü bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Hizmet dökümü detayında ne zamandan bu yana ssk sigortanızın yattığını, toplam ssk prim tutarlarınızı, gün, ay ve yıl olarak gösteren ssk hizmet dökümünü görüntüleyebilirsiniz. SSK Hizmet Dökümü ayrıntıları için;

SSK Prim Sorgulama

SSK Prim Sorgulama işlemleriniz de e-devlet sorgulamasıyla TC Kimlik No ve PTT'den alınan e-Devlet şifresi girerek yapabileceksiniz. E-devlet sorgulama sayfasında giriş yaptığınızda kişiye ait SSK Prim detayları, ödenen SSK sigortalı prim toplamı yıllık dilimler halinde ve ilgili yılların aylık dönemlerine göre gün sayısı olarak görebilirsiniz. E-Devlet SSK Prim Sorgulama işlemlerimizi bu linke tıklayarak yapabiliriz.

SSK Maaş Sorgulama

SSK Maaş Sorgulama işlemi de e-devlet üzerinden TC Kimlik No ve kişiye ait e-devlet şifresiyle güncel ssk maaş ve maaş zam sorgulamalarıyla inceleyebilirsiniz. Kişisel bilgilerin güvenliği kapsamında e-devlet kapısından giriş yapılarak değişen E-Devlet SSK Maaş Sorgulama'sı yapabilmek için.

SSK Gün Sorgulama

SSK Gün Sorgulama sayfasında TC Kimlik No ve E-Devlet Şifresiyle SSK Gün Dökümü, SSK Gün Sayısı, SK Prim Gün Sayısı, SSK Prim Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü işlemlerini yapabilirsiniz. SSK Gün Sorgulama'sı için.

SSK Borç Sorgulama

SSK Borç Sorgulama işleminiz için E-Devlet sisteminde TC Kimlik No ve E-Devlet Şifrenizi girerek SSK borcunuzu, SSK ödenen prim gün sayınızı, ne kadar prim daha ödemeniz gerektiği, SSK Prim Hesaplama, Cemiyet Kesintisi Sorgulama, Sigortalı Hizmet Dökümü, kaç yaşında emekli olabileceğiniz gibi soruların yanıtını bulabilirsiniz. SSK Borç Sorgulama'sı için.

SSK Sorgulama, SGK Sorgulama ve Bağkur Sorgulama İşlemleriYorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım