SSK Borç Sorgulama

SSK Prim Sorgulama ekranında TC Kimlik No ya da SSK Sicil No bilgisini girerek SSK Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü, Sigorta Prim Sorgulama, SSK Gün Sorgulama, SSK Prim Gün Sayısı işlemlerini yapabilirsiniz.
SSK Prim Sorgulama sayfasında ayrıca SSK Prim Günleri, SSK Gün Sayısı, SSK Sigorta Prim Sorgulama, SSK Emeklilik Sorgulama, SSK'dan ne zaman emekli olabileceğinizi, SSK Numaranız, SSK Prim Ödemeleriniz ve SSK Prim Oranları gibi sorularınıza da cevaplar bulabilirsiniz.

Şifresiz SSK Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-devlet Kapısı'ndan e-devlet şifresi ile giriş paralı giriş olunca, e-devlet şifresi'ni unutana yeni şifre 10 TL, e-devlet şifre hatırlatma servisinin olmaması gibi traji komik durumlardan sonra ve SGK'nın isyanlara daha fazla direnememesi sonucunda SSK Sorgulamaları yeniden 15 Aralık 2011 tarihi itibariyle şifresiz verilmeye başlandı.
SSK Hizmet Dökümü almak için SGK'nın hizmet sorgulama sistemi zaman zaman çöküşler yaşasa da en kolay SSK Sorgulama'yı SSK Prim Sorgulama linkini takip ederek alabilirsiniz. TC Kimlik No, Nufus İl, Cilt No, Doğum Yılı ve Güvenlik Kodu bilgilerini girdikten sonra hizmet dökümü sonucu için "Sorgula" butonuna tıklayınız. Şifresiz SSK Sorgulama sonucunun ekranda belirmesi sistem yoğunluğuna göre hemen de alabilirsiniz, bir kaç defa denemenin sonucununda da alabilirsiniz, sabırlı olmalı ve yılmamalısınız.

SSK Sorgulama İşlemleri