SGK Emeklilik Sorgulama

SGK Emeklilik Sorgulama ekranında TC Kimlik No girerek SGK Sorgulama, SGK Prim Sorgulama, SGK Hizmet Dökümü, SGK Prim, SGK Gün Sorgulama, SGK Prim Günleri, SGK Sorgu, SGK Prim Gün Sayısı ve SGK Emeklilik sorgulaması işlemlerini yapabilirsiniz.

TC Kimlik No ile Şifresiz Emeklilik Sorgulama

Aşağıdaki SGK ne zaman emekli olurum ekranında cinsiyet, doğum tarihi, hizmete başlama tarihi, maluliyet, erken yaşlanma, ssk prim gün sayısı, diğer sandıklara ait ssk hizmet dökümü, askerlik, sanatçı, fiili ve yurtdışı gün sayısı ve 3600 prim gününün doldurulduğu tarihi yazdıktan sonra "GÖNDER" butonuna tıklayınız.

SSK Prim Gün Sayımı Nasıl Öğrenebilirim ?

Ne zaman emekli olacağınızı hesaplayacağınız emeklilik sorgulama ekranında ssk prim gün sayısını da girmeniz gerekecek. SSK primi öğrenmek için de aşağıdaki e-SGM SSK prim sorgulama ekranında uyruğunuz, tc kimlik no, nüfusa kayıtlı olduğunuz il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodunu girerek tc ile şifresiz emeklilik sorgulama yapabilirsiniz.

Şifresiz Emeklilik Sorgulama

Şifresiz SSK Prim Sorgulama

SGK Hizmet Dökümü

e-Devlet Şifresi ile Emeklilik Sorgulama

Emeklilik sorgulama işlemlerini e-Devlet üzerinden e-Devlet Şifresi ile de yapabilirsiniz. e Devlet şifresi ile ne zaman emekli olacağınızı öğrenmek için E-Devlet Emeklilik Sorgulama linkine tıklayınız.

Emekli Maaşım Ne Kadar Olacak

Emekli maaşınızı yukarıdaki ssk prim gün sayısı öğrenmek için kullandığınız e-SGM hizmet sorgulama ekranında sol bölümdeki "EMEKLİ AYLIK BİLGİSİ" linklerinden 4A SSK'lı, 4B Bağkur ve 4C sözleşmeli memur ve işçi linklerine tıklayabilir ya da daha detaylu bilgi için Emekli Maaşı Sorgulama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

E. Çağrıcı

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın emeklilik sorgulama ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - şifresiz emekli maaşı sorgulama