SSK Prim Sorgula

E-Devlet şifresi olmadan SSK Prim Sorgulama için şifresiz ssk prim sorgulama linkine tıklayabilir, ya da aşağıdaki SSK'nın resmi ssk prim sorgulama ekranını kullanabilirsiniz.

SSK Prim Sorgula işlemlerinizi TC Kimlik No ve E-Devlet Şifresi bilgisini girerek ne zaman emekli olabilirim, sigortalı hizmet dökümü, ssk emeklilik gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Yeni değişen SSK Sorgulama sisteminde e-devlet şifresiyle prim gün sayısını öğrenmek için SSK Prim Sorgula.
SSK Prim Sorgulama yapabilmeniz için öncelikle açılan ilgili e-devlet sayfasında tc kimlik no ve e-devlet şifrenizi sisteme doğrulatmalısınız. TC Kimlik No ve E-Devlet Şifresi artık sadece size ait e-devlet sorgulamaları yapabilmeniz için sunulan bir vatandaşlık hizmetidir. Zaman için çok daha fazla sayıda kamu işlemleri e-devlet sorgulama sistemi üzerinden online yapılabilecektir. SSK Prim Sorgulama işlemleri E-Devlet içinde 4A Hizmet Dökümü ele alınmıştır. SSK Dökümü'nü almak için SSK Prim Sorgulama'nın kısa yolu için.

Şifresiz SSK Sorgulama SSK Resmi Ekranı

SSK Prim Sorgulama için aşağıda SSK'nın resmi şifresiz SSK hizmet dökümü ekranını kullanabilir ya da SSK Prim Sorgulama linkine tıklayabilirsiniz.
SSK Hizmet Dökümü

Şifresiz SSK Prim Nasıl Sorgulanır

4 adımda SSK prim sorgulama

Şifresiz ssk prim sorgulama yapmak için 1. adımda TC Kimlik No, nüfusa kayıtlı il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodu'nu giriniz.
2. adımda gelen ekranda 3. sırada listelenen "Hizmet Dökümü" linkine tıklayın.
3. adımda SSK'lı iseniz "4 A Hizmet Dökümü" bağkur'lu iseniz "4 B Hizmet Dökümü" seçiniz.
4 adımda gelen ekranda sigortalı hizmet dökümü detayını bulacaksınız. SSK Sicil No, ödenen prim gün sayısı, iş yeri no, il, şube, dönem, işe giriş tarihi, kazanç ve işten çıkış tarihi bilgileri görüntülenecek.
Şifresiz SSK prim sorgulama ekranında ayrıca tescil kaydı tesbiti, emekli aylık bilgisi, işgöremezlik ödeme, sağlık provizyon sorgulama, GSS tescil sorgulama ve 4C İsteğe Bağlı bilgilerini sorgulayabilirsiniz.

Ne Zaman Emekli Olacağım

Emeklilik için SSK ve Bağkur hizmet birleştirmesi


E. Çağrıcı

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın SSK Prim Sorgula ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - SSK