SSK Prim Sorgulama TC Kimlik No ile

TC kimlik no ile SSK Prim Sorgulama sayfasında ssk priminizi sorgulayabilir ve e-devlet şifresiz ssk prim sorgulama yapabilirsiniz. TC ile SSK prim gün sayısını öğrenmek için SSK'nın sitesini şifresiz ssk prim sorgulama ziyaret edebilir ya da aşağıdaki SGK'nın resmi ssk prim sorgulama ekranını kullanabilirsiniz.

Kimlik bilgilerinizle SSK gün dökümü alabilir, Ne Zaman Emekli Olacağım ve alacağınız emekli maaşı Emekli Maaşı Sorgulama bilgilerine ulaşabilirsiniz.

SSK Prim Sorgulamanızı TC Kimlik No ile Öğrenin

Aşağıdaki video ile SSK prim sorgulamayı nasıl yapacağınızı adım adım anlatıyoruz. Ve yine ekran görüntüleriyle 4 adımda şifresiz tc kimlik no ile ssk prim sorgulamayı nasıl yapacağınızı anlatıyoruz.

DİKKAT : Aşağıdaki SSK'nın resmi şifresiz SSK prim hesaplama ekranında ssk prim gününüzü sorgulayabilirsiniz. SSK prim sorgusu için istenen kimlik bilgileri sadeleştirilmesine rağmen SGK'nın prim sorgulama sistemi aşırı yoğunluktan zaman zaman kilitlenebiliyor, girilen bilgiler yanlış şeklinde uyarılar veriyor sistem. SSK prim ödemelerinizi öğrenmek için yılmadan sabırla bir kaç defa denemelisiniz.

SSK Hizmet Dökümü

SSK Prim Sorgulama Video'lu Anlatım


4 Adımda Şifresiz SSK Prim Sorgulama

Şifresiz ssk prim sorgulama yapmak için

1. adımda TC Kimlik No, nüfusa kayıtlı il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodu'nu giriniz.

2. adımda gelen ekranda 3. sırada listelenen "Hizmet Dökümü" linkine tıklayın.

3. adımda SSK'lı iseniz "4 A Hizmet Dökümü" bağkur'lu iseniz "4 B Hizmet Dökümü" seçiniz.

4. adımda gelen ekranda sigortalı hizmet dökümü detayını bulacaksınız. SSK Sicil No, ödenen prim gün sayısı, iş yeri no, il, şube, dönem, işe giriş tarihi, kazanç ve işten çıkış tarihi bilgileri görüntülenecek.

Şifresiz SSK prim sorgulama ekranında ayrıca tescil kaydı tesbiti, emekli aylık bilgisi, işgöremezlik ödeme, sağlık provizyon sorgulama, GSS tescil sorgulama ve 4C İsteğe Bağlı bilgilerini sorgulayabilirsiniz.SSK Prim Sorgulama işlemlerinizi e-devlet üzerinden TC Kimlik No ile ve e-devlet şifrenizle sorgulayabilirsiniz. SSK Prim Sorgulama TC Kimlik No ile yapmak için.

SSK Prim Sorgulama TC Kimlik No ile linkine tıkladıktan sonra açılan E-Devlet Sorgulama sayfasında TC Kimlik No ve e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yapıyorsunuz. TC Kimlik numaranızı ve e-devlet şifreninizi sisteme ilk girişinizin hemen sonrasında e-devlet sorgulama sistemi e-devlet şifrenizi değiştirmenizi önerecek. Yeni E-devlet Şifreniz onaylandıktan sonra e-devlet kapısında içeriği girdiğiniz de SSK Prim Sorgulama işleminizi kısa yoldan almak için SSK Prim Sorgulama TC Kimlik No ile linkine tıklayınız. SSK Prim Sorgulama TC Kimlik No ile işlemleri 4A Hizmet Dökümü başlığı altında bulabilirsiniz.
E. Çağrıcı

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın SSK Prim Sorgulama TC Kimlik No ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - Şifresiz SSK Prim Sorgulama TC ile


Arif Çağrıcı'nın tc kimlik no ile ssk prim sorgulama yazısını Google Plus ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz. DMCA.com
E. Çağrıcı

e-Mail : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın "SSK Prim Sorgulama" ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - SSK Prim TC ile