SSK Prim Öğrenme

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
SSK Prim Öğrenme sayfasında eski SSK Sorgulama sisteminde TC Kimlik No ya da SSK Sicil No ve E-Devlet Şifresiyle SSK Gün Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama gibi işlemleri gereçekleştirebilirsiniz. Yeni SSK Sorgulama sisteminde SSK Prim Öğrenme için.

e-Devlet Şifresi ile SSK Prim Öğrenme

Yeni SSK Sorgulama sisteminde SSK Prim Öğrenme için.

SSK Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, SSK Gün Sorgulam için ne yapmalıyım.

Artık yeni E-Devlet Sorgulama Sistemi'nde herkes TC Kimlik No ile birlikte sadece kendisinin kullanabileceği kişiuye özel bir E-Devlet Sifresi almak durmunda. Böylelikle tüm SSK Sorgulama işlemleri tek bir merkezden hızlı ve güvenli bir şekilde yapılabilecek.

SSK Sorgulama için E-Devlet Şifresi Nasıl Alınır?

E-Devlet Sifresi'ni en yakın PTT Şubesine TC Kimlik Numarası olan Nüfus Cüzdanı ya da Ehliyet benzeri kimliğinizle başvurabilir ve 1 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

SSK Sorgulama İşlemlerini Nasıl Gerçekleştirebilirim?

E-Devlet Sorgulama Sistemi'ine giriş yapabilmek için bu linke tıklayınız. Açılan ekranda TC Kimlik No ve E-Devlet Şifresi'ni girerek SSK Sorgulama yapmaya başlayabilirsiniz. Açılan ekranın sol bölümünde yeralan SSK Hizmet Dökümü, SSK Maaş Sorgulama, Emekli Maaşı Sorgulama, SSK Gün Sorgulama, SSK Prim Sorgulama gibi SSK Sorgu işlemlerini yapabilirsiniz.

Şifresiz SSK Prim Öğrenme Ekranı

SSK Prim

DİKKAT : e-SGM hizmet dökümü ekranında girdiğiniz bilgilerin yanlış olduğunu söyleyebilir SSK prim sistemi, bu sorgulama sisteminin yoğunluğundan kaynaklanmaktadır, bir kaç denemeden sonra girdiğiniz kimlik bilgileri doğrulanarak hizmet dökümü bilgilerine ulaşabilirsiniz. SSK'lılar prim gün sayısını öğrenmek için Hizmet dökümü 4A, Bağkur'lular Hizmet Bilgisi 4B'yi seçmeli.

E. Çağrıcı

E-posta Adresi : e.cagrici@turkiye-rehberi.net - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın SSK Prim Öğrenme ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - SSK Prim Nasıl Öğrenilir ?