SSK Hizmet Dökümü

Saturday, March 28, 2020
SSK Hizmet Dökümünü aşağıdaki SSK'nın resmi hizmet dökümü ekranından e-devlet şifresi olmadan alabilirsiniz. Kimlik bilgilerinizle şifresiz ssk hizmet dökümü yapmak için Şifresiz SSK Hizmet Dökümü ya da aşağıdaki SSK'nın resmi hizmet dökümü ekranını kullanabilirsiniz.

Şifresiz SSK Hizmet Dökümü SSK Resmi Ekranı

SSK Sorgulama aşağıdaki SSK'nın resmi Şifresiz SSK Hizmet Dökümü ekranından yapılabilir ya da SSK Hizmet Dökümü linkine tıklayabilirsiniz. Şifresiz SSK Hizmet Dökümü için SGK çok fazla kimlik bilgisi istediği için SGK Sorgulama sistemi zaman zaman kilitlenebiliyor.
SSK Hizmet Dökümü

SSK Hizmet Dökümü Bilgilerime Nasıl Ulaşırım Video Sunum

SSK Hizmet Dökümü işlemini nasıl yapabilirim?

SSK Sorgulama Sistemi 1 Kasım 2010 tarihi itibariyle tamamen değişti. E-Devlet Sorgulama'ları için açılan ekranda TC Kimlik No ve PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yapınız. SSK Sorgulama ve SSK Prim Sorgulama işlemi için E-Devlet Sorgulama linkine tıklayarak da sorgulama yapabilirsiniz.

SSK Hizmet Dökümü işlemlerinizi TC Kimlik No ve E-Devlet Şifrenizle SSK Prim Sorgulama, SSK Gün Sorgulama, SSK Maaş Sorgulama ve diğer SSK Sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. TC Kimlik No ve PTT'den 1 TL karşılığı E-Devlet Şifrenizi aldıktan sonra E-Devlet Sorgulama Sistemine giriş yapınız.

SGK hizmet dökümü detayını E-Devlet Şifresi olmadan öğrenmek için SSK Hizmet Dökümü linkine tıklayabilir ya da aşağıdaki SSK'nın resmi Şifresiz SSK Hizmet Dökümü ekranını kullanabilirsiniz.

Eski Sistemde SSK Hizmet Dökümü Sorgulama (SSK Sicil no ile)

Eski SSK Sorgulama Sistemi'nde SSK Prim Sorgulama işleminizi nasıl yapabileceğinizi, güncel SSK Prim verilerinize nasıl ulaşacağınızı anlatacağız. SSK Priminizi TC kimlik no ile sorgulama yapabileceğiniz gibi SSK Sicil Numarası ile de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. SSK Sicil Numaranızı öğrenmek için tıklayın. TC Kimlik ya da SSK Sicil bilgisini girdikten sonra Sistemin Ürettiği rakamsal değeri hemen karşısındaki ilgili alana yazıp Sigortalı Ara butonuna tıklamanız yeterli.

Eski SSK Sorgulama Sistemi'nde SSK Sorgulama, SSK Prim Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü ve SSK Gün Sorgulama için işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ne Zaman Emekli Olacağım


E. Çağrıcı

e-Posta : e.cagrici@turkiye-rehberi.net - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın "SSK Hizmet Dökümü" ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - şifresiz ssk hizmet dökümü
SSK Hizmet Dökümü İmaj yükleniyor...
ssk-hizmet-dokumu

SSK Hizmet Dökümü Resim Galerisi
Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım