İşkur

İşkur - Türkiye İş Kurumu işçi ve işverenler için iş gücü talepleri, işkur iş ilanları, mesleki eğitim kursları, kayıtlı işgücü, işsizilik sigortası hizmetleri sağlayan kamu kurumudur. İşkur sayfasında İşkur iş ilanları, işkur kayıt sorgulama, işkur giriş ve işkur mesleki eğitim kursları konularında bilgiler bulabilirsiniz.

İşkur - İş ve İşçi Bulma Kurumu ekranında sisteme kayıtlı olan açık işleri görmek için belli kriterlere göre (kamu, özel, normal, özürlü, eski hükümlü vb.) sorgulayınız. İşkur iş ilanları'nda herhangi bir işlem yapılabilmesi için sisteme işveren veya iş arayan olarak üye olmanız ve işveren kaydı / iş arayan kaydı oluşturmanız gerekmektedir. İşkur Sorgulama, işkur meslek danışmanlığı, işkur başvuru sonucu, işkur kayıt ve İşkur iş ilanları sorgulamasını aşağıdaki İş-Kur ekranından da yapabilirsiniz.

Açık İş Durumu, Sistem/İş Arayan Üyeliği, İşveren Üyeliği, Ev, Çocuk, Hasta ve Yaşlı Bakım Hizmetleri için Eleman Arayanlar, Onay No Gönder / Şifremi Unuttum, Hesap Etkinleştirme, İşveren Olarak Kayıtlı mıyım?, İşgücü Çizelgesi Toplu Personel Bildirim Formu, E-Öğrenme işlemlerini yapabilirsiniz. İşkur Sorgulama için.

İşKur - Türkiye İş ve İşçi Bulma Kurumu Sorgulama Ekranı

İşkur Yardım Meslek, Kişisel Durum, İşyeri Türü, İşyeri Tür, İlçe, İl, Ülke İş Alanı, Çalışma Şekli ve İşyeri Ünvan bilgilerini yazıp Ara butonuna tıklamanız yeterli.
İşkur Sorgulama işlemi için ilgili linke tıklayarak sorgulayabileceğiniz gibi aşağıdaki ekrandan da sorgulama yapabilirsiniz.
Kaynak: İŞKUR

"Bağkur Borç Sorgulama" Yorum ve Sorularınız için...

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Bağkur Borç Sorgulama" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

WhatsApp Facebook Twitter Google+ LinkedIn Digg Pinterest Addthis