Sigorta Sorgulama

Sigorta Sorgulama ekranında E-Devlet Şifresi ile Sigorta Sorgulama, Sigorta Hizmet Dökümü, Sigorta Prim Sorgulama, Sigorta Gün Sorgulama, Sigorta Sorgulama TC ile ve Sigorta No Sorgulama yapabilirsiniz. Yeni Sigorta Sorgulama sisteminde Sigorta Sorgulama için.

E-Devlet Şifresi Olmadan Şifresiz Sigorta Sorgulama için

Sigorta Sorgulama Duyuru

SGK, 15 Aralık 2011'den itibaren tekrardan bazı SSK Sorgulama'larını www.sgk.gov.tr web sayfasından şifresiz görülebilmesini sağlayacak. Sigorta Sorgulama işlemleri e-Devlet üzerinden şifreli olarak sorgulanabildiği gibi SGK'nın internet sitesinden de aynı zamanda sorgulama yapılabilecek. Konuyla ilgili daha fazla bilgi için SGK hizmetleri yeniden şifresiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sigorta Sorgulama Sistemi Değişti

E-Devlet Sorgulama'ları için açılan ekranda TC Kimlik No ve PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yapınız. SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, SSK Maaş Sorgulama ve SSK Gün Sorgulama gibi SSK Sorgulama işlemlerine ulaştığınız kısa yoldan Sigorta Sorgulama linkini de kullanabilirsiniz.

Alternatif Sigorta Sorgulama işlemlerinizden Sigorta Hizmet Dökümü ve Sigorta Gün Sorgulama işlemlerinizi de ilgili linkleri takip ederek yapabilirsiniz. SSK Sorgulama işlemleri igibi E-Devlet sisteminde Sigorta Sorgulama işlemleri 4 A Hizmet Dökümü bölümünde de bulabilirsiniz.

Sigorta Sorgulama sayfasında SSK Sicil No sorgulama ve İsteğe Bağlı Sigorta hakkında bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Sigorta Sorgulama işlemlerinizi Sigorta Sorgulama TC Kimlik no ile linkine tıklayarak da yapabilirsiniz. E-Devlet Sigorta Sorgulama linkini de takip ederek Sigorta Sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yine Sigorta Sorgulama işlemlerinizi TC Kimlik No ile doğrudan yapabilmek için TC Kimlik No İle Sigorta Sorgulama sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Sigorta Prim'lerinizi öğrenmek için Sigorta Prim Sorgulama linkini takip edebilirsiniz. Sigorta Sorgulama sayfasında aynı zamanda Türkiye'de Hayat Sigortası, Emeklilik, Yaşam Sigortası alanında faaliyet gösteren Sigorta Şirketleri'nin telefon numaraları, web adresleri ve diğer iletişim bilgileri için Sigorta Şirketleri.

Sigorta Sorgulama Video'lu Anlatım

E-devlet Sigorta Sorgulama İşlemleri

Eski Sigorta Sorgulama ekranlarında sınırlı Sigorta Sorgulama ve SSK No Öğrenme

Kasım 2010'da E-devlet uygulaması devreye alındıktan sonra SGK'nın devre dışı bıraktığı Sigorta Sorgulama uygulaması tekrardan hizmet vermeye başladı. SGK'nın Sigorta Sorgulama ekranında yılın belli dönemlerinde kısıtlı süreler için SSK primlerinizi görebilirsiniz. Aynı zamanda TC Kimlik No girerek SSK Sicil No bilgisini de öğrenebilirsiniz. TC Kimlik No veya SSK No ile sigorta sorgulama yapabilirsiniz. Yine Sigorta bilgilerinizin tam detayını güncel haliyle E-Devlet Şifresi girerek Sigorta Sorgulama linkini takip ederek yapabileceğinizi unutmayın.

Eski Sigorta Sorgulama sisteminde SSK Sicil No sorgulamak için.

Sigorta Sorgulama Fotoğraflar

TC kimlik no ile e-devlet şifresiz sigorta sorgulama TC kimlik no ile e-devlet şifresiz sigorta sorgulama Sigorta Sigorta Sorgulama Şirketler TC kimlik no ile e-devlet şifresiz sigorta sorgulama TC kimlik no ile e-devlet şifresiz sigorta sorgulama Sigorta Gelecek TC kimlik no ile e-devlet şifresiz sigorta sorgulama Neden Sigorta

E. Çağrıcı

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın Sigorta Sorgulama ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - Emeklilik Sigorta Prim