SGK Sorgulama

SGK Sorgulama sayfasında TC Kimlik No ve E-Devlet Şifresi girerek SGK Prim Sorgulama, SGK Sorgulama, SGK Hizmet Dökümü, SGK Gün Sorgulama, SGK Maaş Sorgulama ve SGK Emeklilik sorgulama yapabilirsiniz. E-Devlet Şifresi Olmadan Şifresiz SGK Sorgulama için
E-Devlet Sorgulama'ları için açılan ekranda TC Kimlik No ve PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yapınız. SGK Prim Sorgulama.

SGK Sorgulama Duyuru

SGK, 15 Aralık 2011'den itibaren tekrardan bazı SSK Sorgulama'larını www.sgk.gov.tr web sayfasından şifresiz görülebilmesini sağlayacak. SGK Sorgulama işlemleri e-Devlet üzerinden şifreli olarak sorgulanabildiği gibi SGK'nın internet sitesinden de aynı zamanda sorgulama yapılabilecek. Konuyla ilgili daha fazla bilgi için SGK hizmetleri yeniden şifresiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

SGK Sorgulama Sistemi Değişti

Kişisel bilgilerin korunması amacıyla SGK Sorgulamaları artık E-Devlet Sorgulama sisteminde TC Kimlik No ve PTT'den edineceğiniz e-Devlet Şifresi'yle yapılabilmektedir.

Şifresiz SGK Sorgulama SGK Resmi Ekranı

SGK Sorgulama aşağıdaki SSK'nın resmi Şifresiz SGK Hizmet Dökümü ekranından yapılabilir ya da SGK Hizmet Dökümü linkine tıklayabilirsiniz. Şifresiz SSK Hizmet Dökümü için SGK çok fazla kimlik bilgisi istediği için SGK Sorgulama sistemi zaman zaman kilitlenebiliyor.
SGK Sorgulama