SGK Hizmet Dökümü

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
SGK Hizmet Dökümünü aşağıdaki SGK'nın hizmet dökümü ekranından e-devlet şifresi olmadan sorgulama yapabilirsiniz. TC ile şifresiz sgk hizmet dökümü almak için Şifresiz SGK Hizmet Dökümü ekranını kullanabilir ya da aşağıdaki SSK'nın resmi prim sorgulama ekranını kullanabilirsiniz.

SGK Hizmet Dökümü Duyuru

SGK, 15 Aralık 2011'den itibaren tekrardan bazı SGK Sorgulama'larını www.sgk.gov.tr web sayfasından şifresiz görülebilmesini sağlayacak. SSK Sorgulama işlemleri e-Devlet üzerinden şifreli olarak sorgulanabildiği gibi SGK'nın internet sitesinden de aynı zamanda sorgulama yapılabilecek. Konuyla ilgili daha fazla bilgi için SGK hizmetleri yeniden şifresiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Şifresiz SSK Hizmet Dökümü

SSK Sorgulama

SGK Hizmet Dökümü Nasıl Alınır Video SunumSGK Hizmet Dökümü sayfasında TC Kimlik No ve E-Devlet Şifresi ile SGK Sorgulama, SGK Hizmet Dökümü, SGK Prim Sorgulama, SGK Gün Sorgulama yapabilirsiniz. E-Devlet Şifresi ile SGK Hizmet Dökümü sorgulama yapmak için.

E-Devlet Sorgulama'ları için açılan ekranda TC Kimlik No ve PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yapınız.

SGK Hizmet Dökümü Sistemi Değişti

Kişisel bilgilerin korunması amacıyla SGK Sorgulamaları artık E-Devlet Sorgulama sisteminde TC Kimlik No ve PTT'den edineceğiniz e-Devlet Şifresi'yle yapılabilemektedir.

E-Devlet üzerinden SGK Hizmet Dökümü Nasıl Alabilirim?

E-Devlet sisteminde SGK Hizmet Dökümü sorgulama işlemi de diğer SGK Sorgulama işlemleri gibi 4 A Hizmet Dökümü başlığı altında ele alınmış. E-Devlet üzerinden E-Devlet SGK Hizmet Dökümü alabilmek için. Yine E-Devlet üzerinden TC Kimlik No ile hizmet dökümü almak için SGK Hizmet Dökümü TC Kimlik No İle Sorgulama sayfasını da inceleyebilirsiniz.

SGK Hizmet Dökümü Video


SGK Hizmet Dökümü Sık Sorulan Sorular