Sürücü Belgesi İptal Bilgisi Sorgulama

Sunday, October 25, 2020
Sürücü Belgesi İptal Bilgisi Sorgulama ile durumunu öğrenmek istediğiniz sürücü belgesi numarasını girerek, belge ile ilgili iptal kararı olup olmadığını ve iptal sebebini sorgulayabilirsiniz. Sürücü Belgesi İptal Sorgulama yapmak için bu linke tıklayın.
tc kimlik no ve e-devlet şifresi ile e-devlet sistemine giriş yaptığınız da kısa yoldan Sürücü Belgesi İptal Sorgulama için. Açılan sayfa da Belge Numarası Sürücü belgenizin ön yüzünde bulunan belge numarasını giriniz. Belgeyi Veren Birim alanına Sürücü belgenizin ön yüzünde bulunan Verilen İl/İlçe seçtikten sonra Sorgula butonua tıklayınız.

Araç Sorgulama

Araç Sorgulama sayfasında TC Kimlik No ve E-Devlet şifresiyle online araç sorgulama, plaka sorgulama, sürücü belgesi sorgulama, ceza puanı sorgulama gibi araç detaylarını sorgulayabilirsiniz. Aracın plaka numarasını girerek araç marka, model, sahip belge tarihi, tescil birimi, renk, cinsi, çalıntı olup olmadığı, hak mahrumiyeti bulunup bulunmadığı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Araç Sorgulama yapmak için. Kaynak:
Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım