Emekli Maaşım Bağlandı mı

Monday, November 30, 2020
Emekli Maaşım Bağlandı mı sorunuzun cevabına Sosyal Güvenlik Kurumu web sitesi üzerinden SGK emekli maaşı sorgulama, ssk emekli maaşı öğrenme, bağkur emekli maaşı öğrenme, emekli sandığı emekli maaşı öğrenme, emekli maaşım ne zaman bağlanacak, emekli maaşım bağlandığıdımı işlemleri yaparak ulaşabilirsiniz. Emekli Maaşım Bağlandı mı işlemi için.
SGK'ya tabii emeklileri emekli maaşlarının bağlanıp bağlanmadığını bu sayfada öğrenebilirler. Bu sayfada ayrıca SSK emeklileri, Bağkur emeklileri ve Emekli Sandığı emeklileri emekli maaşlarının bağlanıp bağlanmadığını sorgulayabilirler.

Emekli aylık bilgisi sorgulamaları E-Devlet üzerinden 4A, 4B ve 4C'ye mensup olan çalışanlar için ayrı ayrı yapılabilmekte. Aşağıdan hangi gruba dahilseniz ilgili linke tıklayabilirsiniz: Emekli maaşı sorgulama işlemlerini yapabilmek için e-devlet sorgulama sistemine www.turkiye.gov.tr websitesi üzerinden tc kimlik no ve e-devlet şifre girişi yaparak yapabilirsiniz. e-Devlet şifrenizi size en yakın PTT den temin edebilirsiniz.

E-devlet işlemleri hakkında bilmek istediklerinize yine aşağıda bilgi ekranından ulaşabilirsiniz; Emekli Maaşım Bağlandı mı sorunuzun cevabına Sosyal Güvenlik Kurumu web sitesi üzerinden Emeklilik Kaydı Sorgulama ekranında TC Kimlik Numarası bilgisini girdikten sonra Sorgula butonuna tıklayınız. Emeklilik Kaydı Sorgulama ekranında ayrıca geçmiş dönemlere ait maaş döküm bilgilerine de Döküm butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım