TC Kimlik No İle SSK Hizmet Dökümü Sorgulama

SSK Hizmet Dökümü Sorgulama'nı TC Kimlik No ve E-Devlet şifrenizi girerek SSK ve Sigortalı Hizmet Dökümünüzün detaylarını sorgulayabilirsiniz. Aşağıdaki SSK hizmet dökümü ekranında SSK Prim Sorgulama, SSK Gün Sorgulama, Sigorta Prim Sorgulama, SSK Maaş Sorgulama gibi SSK Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.

TC kimlikle şifresiz hizmet dökümü almak için SSK hizmet dökümü linkine tıklayabilir ya da aşağıdaki SSK'nın resmi Şifresiz SSK Hizmet Dökümü ekranını kullanabilirsiniz.

TC ile SSK Hizmet Dökümü Sorgulama

TC ile şifresiz SSK hizmet dökümü almak için aşağıdaki hizmet sorgulama ekranında uyruk, tc kimlik no, nüfus il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodu bilgilerini girdikten sonra "SORGULA" butonuna tıklayın.

Şifresiz SSK Hizmet Dökümü SSK Resmi Ekranı

SSK Sorgulama aşağıdaki SSK'nın resmi Şifresiz SSK Hizmet Dökümü ekranından yapılabilir ya da SSK Hizmet Dökümü linkine tıklayabilirsiniz. Şifresiz SSK Hizmet Dökümü için SGK çok fazla kimlik bilgisi istediği için SGK Sorgulama sistemi zaman zaman kilitlenebiliyor. SSK Hizmet Dökümü

TC Kimlik ve e-Devlet Şifresi ile SSK Hizmet Dökümü Nasıl Alınır

SGK Sorgulama Sistemi Değişti Kişisel bilgilerin korunması amacıyla SGK Sorgulamaları artık E-Devlet Sorgulama sisteminde TC Kimlik No ve PTT'den edineceğiniz e-Devlet Şifresi'yle yapılabilemektedir. SSK Hizmet Dökümü Sorgulama'sı için.

E. Çağrıcı

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın TC Kimlik No İle SSK Hizmet Dökümü Sorgulama ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - şifresiz ssk hizmet dökümü