SGK Müstehaklık Sorgulama

SGK Müstehaklık Sorgulama sayfasında Müstehaklık Sorgulaması yaparken öncelikle Sigortalı türünü seçmelisiniz. Sigortalı türündeki üç seçenekten (SSK’lı Çalışan, SSK'lı Emekli, SSK Kurum Personeli) kendinize veya sorgulamanıza uygun olanı seçerek aşağıdaki form ayarlarına geçiniz.

Müstehaklık Sorgulama için SGK Müstehaklık Sorgulama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Bu seçimi yaptıktan sonra izleyebileceğiniz iki seçenek bulunmaktadır. Müstehaklık Sorgulamanızı iki farklı şekilde yapabilirsiniz.
  • T.C. Kimlik Numarası ile Provizyon Sorgusu
  • SSK Sicil + Karne Numarası ile Provizyon Sorgusu
Eğer birinci seçenekteki TC Kimlik No ile provizyon sorgulamasını seçerseniz, TC. Kimlik numaranız ile provizyon tarihini gg.aa.yyyy şeklinde örneğin 10 ocak 2008 için 10.01.2008 şeklinde giriniz.

Eğer ikinci seçenekteki SSK Sicil No ve Sağlık Karnesi Numarası ile Provizyon Sorgulaması yapacaksanız SSK Sicil / Tahsis Numaranızı ve SSK Sağlık Karnesi numaranızı girerek yine provizyon tarihi kısmını da yukarıda anlatıldığı gibi gg.aa.yyyy şeklinde girerek en son bölüme geçiniz.

Forumun en sonundaki Provizyon numarası istiyor musunuz ? kısmında istiyorsanız Evet, istemiyorsanız Hayır seçeneğini seçip Gönder düğmesine tıklayarak işleminizin sonlanmasını ve gerekli bilgilerin ekrana dökülmesini bekleyiniz.

E. Çağrıcı

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın SGK Müstehaklık Sorgulama ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - Müstehaklık Sorgulama