SSK Gün Sorgulama

Friday, February 28, 2020
SSK Gün Sorgulama ekranında e-devlet şifresi olmadan da şifresiz ssk gün sorgulama yapılabilmektedir. SSK gün dökümü'nü e-devlet şifresi ile almak için ssk gün sorgulama sayfasını ziyaret edebilirsiniz. SSK gün dökümü almak için aşağıda SGK'nın resmi Şifresiz SSK Gün Sorgulama ekranını kullanınız.
SSK Gün Sorgulama sayfasında TC Kimlik No ve E-Devlet Şifresi SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, SSK Ne Zaman Emekli Olabilirim gibi SSK Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. SSK Gün Sorgulama işlemleri artık e-devlet üzerinden e-devlet şifresi ile yapılabilmekte. E-Devlet Şifresi ile SSK Gün Sorgulama ayrıntılı olarak aşağıda anlatılmakta.
E-Devlet Şifresi Olmadan SSK Sorgulama Şifresiz işlemi için tıklayın.

Şifresiz SSK Gün Sorgulama SSK Resmi Ekranı


SSK Hizmet Dökümü

Şifresiz SSK Gün Dökümü Nasıl Sorgulanır

4 adımda SSK gün sorgulama

Şifresiz ssk gün sorgulama yapmak için 1. adımda TC Kimlik No, nüfusa kayıtlı il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodu'nu giriniz.
2. adımda gelen ekranda 3. sırada listelenen "Hizmet Dökümü" linkine tıklayın.
3. adımda SSK'lı iseniz "4 A Hizmet Dökümü" bağkur'lu iseniz "4 B Hizmet Dökümü" seçiniz.
4 adımda gelen ekranda sigortalı gün dökümü detayını bulacaksınız. SSK Sicil No, ödenen prim gün sayısı, iş yeri no, il, şube, dönem, işe giriş tarihi, kazanç ve işten çıkış tarihi bilgileri görüntülenecek.
Şifresiz SSK gün sorgulama ekranında ayrıca tescil kaydı tesbiti, emekli aylık bilgisi, işgöremezlik ödeme, sağlık provizyon sorgulama, GSS tescil sorgulama ve 4C İsteğe Bağlı bilgilerini sorgulayabilirsiniz.

Ne Zaman Emekli Olacağım

Emeklilik için SSK ve Bağkur hizmet birleştirmesi


SSK Sorgulama Sistemi Değişti

E-Devlet Sorgulama'ları için açılan ekranda TC Kimlik No ve PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yapınız. SSK Sorgulama ve SSK Prim Sorgulama işlemi için E-Devlet SSK Gün Sorgulama linkine tıklayarak da sorgulama yapabilirsiniz.

Eski Sistemde SSK Hizmet Dökümü Sorgulama (SSK Sicil no ile)

Eski SSK Sorgulama Sistemi'nde SSK Prim Sorgulama işleminizi nasıl yapabileceğinizi, güncel SSK Prim verilerinize nasıl ulaşacağınızı anlatacağız. SSK Priminizi TC kimlik no ile sorgulama yapabileceğiniz gibi SSK Sicil Numarası ile de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. SSK Sicil Numaranızı öğrenmek için tıklayın. TC Kimlik ya da SSK Sicil bilgisini girdikten sonra Sistemin Ürettiği rakamsal değeri hemen karşısındaki ilgili alana yazıp Sigortalı Ara butonuna tıklamanız yeterli.

E. Çağrıcı

E-posta Adresi : e.cagrici@turkiye-rehberi.net - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın ssk gün sorgulama ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - SSK GünYorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım