E Devlet SSK Hizmet Dökümü

E Devlet SSK Hizmet Dökümü sayfasında E-Devlet şifrenizi girerek SSK Hizmet Dökümü, SGK hizmet dökümü, sigorta hizmet dökümü bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

E Devlet Şifresi ile SSK Hizmet Dökümü Almak

Hizmet dökümü detayında ne zamandan bu yana ssk sigortanızın yattığını, toplam ssk prim tutarlarınızı, gün, ay ve yıl olarak gösteren ssk hizmet dökümünü görüntüleyebilirsiniz. E-Devlet SSK Hizmet Dökümü ayrıntıları için;

1 Kasım 2010 itibariyle kişisel SSK bilgilerinin güvenliğini tek merkezden yönetmek adına kişinin kendisine en yakın PTTen yakın PPT'den 1 TL ödeyerek zarf içinde edindiği E-Devlet Şifresi'yle e-devlet kapısından giriş yapması istenecek. turkiye.gov.tr adresine girdiğiniz TC Kimlik No ve E-Devlet şifrenizi girebileceğiniz sade bir sayfa karşınıza çıkıyor.

İstenilen bilgilerin sanal klavye ile de girilmesi düşünülmüş güvenlik için. TC Kimlik ya da e-devlet şifrenizi yanlış girmeniz durumunda karakter doğrulama yazılarını da girmeniz istenecek. Bu adımı geçtikten sonra artık e-devlet kapısında sıra beklemeden e-devlet server'ları da çok yoğun değilse istediğiniz bilgiye çok yakınsınız. Ancak değişen e-devlet sistemiyle birlikte SSK sorgulama kavramları da farklılaşmış. Arama sonuçları bilgiyi bulmanıza yardımcı olabilir, ancak vakit kaybetmeden SSK Hizmet Dökümü'nüzü almak için bu linki takip edebilirsiniz.

E Devlet Şifresi olmadan SSK Hizmet Dökümü Şifresiz almak için.

E Devlet'ten SSK Hizmet Dökümü almak için aşağıdaki yönergeleri takip ediniz. SSK Hizmet Dökümü almak için aşağıda SSK'nın resmi şifresiz ssk hizmet dökümü ekranını da kullanabilirsiniz.

Şifresiz SSK Hizmet Dökümü SSK Resmi Ekranı

SSK Sorgulama aşağıdaki SSK'nın resmi Şifresiz SSK Hizmet Dökümü ekranından yapılabilir ya da SSK Hizmet Dökümü linkine tıklayabilirsiniz. Şifresiz SSK Hizmet Dökümü için SGK çok fazla kimlik bilgisi istediği için SGK Sorgulama sistemi zaman zaman kilitlenebiliyor.

Şifresiz SSK Hizmet Dökümü

E. Çağrıcı

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın e-Devlet SSK Hizmet Dökümü ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - ssk hizmet dökümü e-devlet şifresi ile